tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

3ο Πρωτάθλημα Ε2 2013

E-mail Εκτύπωση

3ο Πρωτάθλημα Ε2 2013

Το 3ο πρωτάθλημα Juniors κατηγορίας Ε2 θα πραγματοποιηθεί από τις 16 - 20 Ιουνίου στις έδρες που αναγράφονται παρακάτω:

Γ΄Ένωση
Ο.Α.Βέροιας | Αγόρια-Κορίτσια 12
Ο.Α.Αριδαίας | Αγόρια-Κορίτσια 14
Ο.Α.Γιαννιτσών | Αγόρια-Κορίτσια 16

ΣΤ΄Ενωση
Κεφαλληνιακός Ο.Α. | Αγόρια-Κορίτσια 12
Ζακυνθινός Α.Ο.Α. | Αγόρια-Κορίτσια 14 --> Ενημερωτικό φυλλάδιο

Ζ' Ένωση
Ηράκλειο Ο.Α. & Α. | Αγόρια-Κορίτσια 12, 14, 16

Τελευταία ενημέρωση: Παρασκευή, 21 Ιουνίου, 10:00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ο.Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ - Ο.Α. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.&Α.

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ
Νικητές
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12
Βέροια
Ηράκλειο
Κεφαλονιά

Βέροια: Νίκος Ράπτης (Α.Ο.Α. Σταυρούπολης Ίφιτος)
Ηράκλειο: Βαλάντης Ταμιωλάκης (Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)
Κεφαλονιά: Νικος Μανόπουλος (ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Βέροια
Ηράκλειο
Κεφαλονιά

Βέροια: Δημοσθένης Ταραμονλής (Γ.Α.Σ. Καράτε Ερμής)/ Θεοδόσιος Λάππας (Ακαδημία Αντισφαίρισης Σερρών)
Ηράκλειο: Αλέξανδρος Ντίντο (Ο.Α. Γλυφάδας) / Αλέξανδρος - Παναγιώτης Λουκάς  (Ο.Α. Βουλιαγμένης Μικροί Άσσοι)
Κεφαλονιά: Νίκος Ρόζος (Ο.Α. Ιωαννίνων) / Δημήτρης Κουτσούμπας (Φιλαθλητ. Συλ. Λαμίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14
Αριδαία
Ηράκλειο
Ζάκυνθος
Αριδαία: Βασίλης Βαρδάκης (Ακαδ. Αντισφ. Ιωαννίνων)
Ηράκλειο: Γιάννης Ανδρώνης (Ο.Α. Αγίας Παρασκευής)
Ζάκυνθος: Αΐτορ Ζερδίλας (Ο.Α. Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Αριδαία
Ηράκλειο
Ζάκυνθος
Αριδαία: Μιχάλης Σακελαρίδης (Ο.Α.Αγίας Παρασκευής) / Νικήτας Νιάρχος (Ο.Α.Αθλητ.Παιδεία)
Ηράκλειο: Δημήτρης Πιτσίνης / Σπύρος Ναούμ
Ζάκυνθος: Βασίλης Κοτσαρίνης (Α.Γ.Ο. Φιλιππιάδας) / Βαγγέλης Μαγκλάρας (Α.Γ.Ο. Φιλιππιάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16
Γιαννιτσά
Ηράκλειο

Γιαννιτσά: Κωνσταντίνος Λαζαρίδης (Ο.Α. Ευόσμου Θεσσαλονίκης)
Ηράκλειο: Στέλιος Περδικογιάννης (Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16 ΔΙΠΛΑ
Γιαννιτσά
Γιαννιτσά: Κωνσταντίνος Λαζαρίδης (Ο.Α. Ευόσμου Θεσσαλονίκης) / Νίκος Πατρίκιος (Σ.Α. Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Βέροια
Ηράκλειο
Κεφαλονιά

Βέροια: Γαλάτεια Μεσοχωρίτη (Ο.Α. Τούμπας)
Ηράκλειο: Αλεξάνδρα Κώστα-Φώτη (Ροδιακή Ακαδ. Αντισφ.)
Κεφαλονιά: Ραφαέλα Φούλοπ (Α.Κ.Α. Μαραθώνα)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Βέροια
Ηράκλειο
Κεφαλονιά

Βέροια: Ιωάννα Γιαννακού (ΑΟΑ Ποσειδών Θεσ/νίκης) / Ευγενία Καρυμπίδου (ΦΟΑ Νεάπολης)
Ηράκλειο: Μύριαμ Μιούμπη (Ο.Α. Χανίων) / Ευγενία Κουκλάκη (Ο.Α. Χανίων)
Κεφαλονιά: Μαρία Κάλλιστρου (Α.Ε.Τ. Νίκη Πατρών) / Ραφαέλα Φούλοπ (Α.Κ.Α. Μαραθώνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
Αριδαία
Ηράκλειο
Ζάκυνθος

Αριδαία: Μαγδαληνή Αδάλογλου (Ε.Σ.Ο. Επίκουρος Πολίχνης)
Ηράκλειο: Νίκη Λουκογιωργάκη (Ο.Α. Πετρούπολης)
Ζάκυνθος: Δανάη Πετρούλα (Α.Π.Ο. Σάννυ Σπορτς Κλαμπ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Αριδαία
Ηράκλειο
Ζάκυνθος

Ζάκυνθος: Νίκη Θώδη (Α.Γ.Ο. Φιλιππιάδας) / Σταυρούλα Μαγκλάρα (Α.Γ.Ο. Φιλιππιάδας)
Ηράκλειο: Νίκη Λουκογιωργάκη (Ο.Α. Πετρούπολης)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Γιαννιτσά
Ηράκλειο

Γιαννιτσά: Άννα-Μαρία Ντανιελιάντς (Α.Σ.Α. Λάρισας)
Ηράκλειο: Ελένη-Άννα Κουκουβιτάκη (Ο.Α. Αθλητ. Παιδεία)

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΤΑΜΠΛΟ
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 | Κεφαλληνιακός Ο.Α.
Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 | Ο.Α.Βέροιας Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 | Ο.Α.Βέροιας Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 | Ο.Α.Αριδαίας Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 | Ο.Α.Αριδαίας Ολοκληρώθηκαν

 

 Προκηρύξεις
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Βέροιας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Αριδαίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Γιαννιτσών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κεφαλληνιακός Ο.Α.
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ζακυνθινός Α.Ο.Α.
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ηράκλειο Ο.Α. & Α.

 
Video

Εκπομπή για το Πανελλαδικό στη Ζάκυνθο

Τελικός αγοριών Αΐτορ Ζερδίλας - Βασίλης Κοτσαρίνης στην Ζάκυνθο.

Το εκπληκτικό video από τον Ζακυνθινός Α.Ο.Α..

 

Φωτογραφίες

Φωτογραφίες από tennisnews.gr στη Βέροια | Αγόρια - Κορίτσια 12

Αγόρια - Κορίτσια 12 (φωτογραφίες από Ο.Α.Βέροιας)

Αγόρια - Κορίτσια 12 (φωτογραφίες από Κεφαλληνιακός Ο.Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 14 (φωτογραφίες από Ζακυνθινός Α.Ο.Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 14 (φωτογραφίες από το πάρτυ καλωσορίσματος των παικτών Ζακυνθινός Α.Ο.Α.)

Φωτογραφίες από το tennisnews.gr στην Αριδαία | Αγόρια - Κορίτσια 14

Αγόρια - Κορίτσια 14 (φωτογραφίες από Ο.Α.Αριδαίας)

Αγόρια - Κορίτσια 14 (φωτογραφίες από Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 14 | 17-06 (φωτογραφίες από Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 14 | 18-06 (φωτογραφίες από Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 14 | 19-06 (φωτογραφίες από Ηράκλειο Ο.Α. & Α.)

Αγόρια - Κορίτσια 16 (φωτογραφίες από Ο.Α.Γιαννιτσών)

Ώρες Sign-in

 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α. & Α. 
Προκριματικά
ΑΓΟΡΙΑ 12 Κυριακή 16.6.13, 13:00 - 13:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Κυριακή 16.6.13, 14:30 - 15:00
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 08:30 - 09:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 11:00 - 11:30
ΑΓΟΡΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 13:00 - 13:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 15:00 - 15:30
ΑΓΟΡΙΑ 16 Δευτέρα 17.6.13, 18:00 - 18:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 Δευτέρα 17.6.13, 19:00 - 19:30
 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ο.Α.
Προκριματικά
ΑΓΟΡΙΑ 12 Κυριακή 16.6.13, 18:30 - 19:00
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 08:30 - 09:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 08:00 - 08:30
 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.Α.
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 10:00 - 1030
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 09:00 - 09:30
 Ο.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ
Προκριματικά
ΑΓΟΡΙΑ 12 Κυριακή 16.6.13, 13:30 - 14:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Κυριακή 16.6.130, 8:30 - 09:00
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 13:30 - 14:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Δευτέρα 17.6.13, 08:30 - 09:00
 Ο.Α.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Προκριματικά
ΑΓΟΡΙΑ 14 Κυριακή 16.6.13, 16:00 - 16:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 Κυριακή 16.6.13, 14:00 - 14:30
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 12:00 - 12:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 Δευτέρα 17.6.13, 08:30 - 09:00
 Ο.Α.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Προκριματικά
ΑΓΟΡΙΑ 16 Κυριακή 16.6.13, 15:30 - 16:00
Κυρίως Ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ 16 Δευτέρα 17.6.13, 08:30 - 09:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 Δευτέρα 17.6.13, 11:30 - 12:00
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

ΑΓΟΡΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 81.0
2 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 55.0
3 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 2007 55.0
4 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2007 52.0
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 51.5
6 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 50.5
7 ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 50.0
8 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 49.0
ΑΓΟΡΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 222.0
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 208.0
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2005 204.0
4 ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 169.0
5 ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 148.0
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 140.0
7 ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2005 135.0
8 ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 120.0
ΑΓΟΡΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 607.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 561.0
3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 524.0
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 396.0
5 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 376.0
6 ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 372.0
7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350.0
8 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2004 317.0
ΑΓΟΡΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 862.5
2 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 707.5
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 647.5
4 ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 630.0
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 540.0
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 517.5
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 510.0
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2002 510.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 79.5
2 ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 66.5
3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 51.5
4 ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ 2007 51.5
5 ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 50.5
6 ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 49.5
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 48.5
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 48.5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA 2005 293.0
4 ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 240.5
5 ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 226.0
6 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 221.0
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 189.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 184.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 622.5
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 606.0
5 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 490.0
6 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 372.5
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 335.0
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 327.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 765.0
2 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 675.0
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 632.5
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 585.0
5 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 570.0
6 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 545.0
7 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 540.0
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 532.5

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση