tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

2ο Πρωτάθλημα Ε2 2014

E-mail Εκτύπωση

2o Πρωτάθλημα Juniors Κατηγορία E2 2014 - τένις

Το 2ο πρωτάθλημα Ε2 πραγματοποιείται στις 11 - 16 Απριλίου. Το πρωτάθλημα θα λάβει χώρα στις παρακάτω έδρες,

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12, 14, 16
Ο.Α.Μαγνησίας

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Ο.Α.Αριδαίας

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
Ο.Α.Νάουσας

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Α.Α.Νάουσας

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12,14, 16
Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών

Πρόγραμμα αγώνων | Ταμπλό | Φωτογραφίες | Ανακοινώσεις | Sign-in | Προκηρύξεις | Λίστα συμμετοχών | Αποσύρσεις

Τελευταία ενημέρωση: 17 Απριλίου 2014, 20:18

 Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

 Αγόρια 12

 Αλέξανδρος Ντίντο (Ο.Α.Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

 Αγόρια 12 - Διπλά

 Αλέξανδρος Ντίντο (Ο.Α.Γλυφάδας) / Βαγγέλης Κυπριώτης (Ο.Α.Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14  Αΐτορ Ζερδίλας (Ο.Α.Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Διπλά  Αΐτορ Ζερδίλας (Ο.Α.Πετρούπολης) / Αλέξανδρος Τσικόβ (Ζακυνθινός Α.Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 16  Φάνης Κοντόπουλος (Ο.Α.Κερατσινίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 16 - Διπλά  Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερτσινίου) / Φάνης Κοντόπουλος (Ο.Α.Κερατσινίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12  Βασιλεία Γρίβα (Αίολος Α.Λ.Ιλίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12 - Διπλά  Αγγελική-Αθανασία Ανδριοπούλου (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών) / Βασιλεία Γρίβα (Αίολος Α.Λ.Ιλίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14  Βασιλική Σταματογιαννοπούλου (Γ.Ο.Περιστερίου Γ.Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14 - Διπλά  Βασιλική Σταματογιαννοπούλου (Γ.Ο.Περιστερίου Γ.Παλάσκας) / Γαβριέλλα Χαραλαμπίδη (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 16  Ιωάννα Τσιάρα (Ο.Α.Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 16 - Διπλά  Ιωάννα Τσιάρα (Ο.Α.Πετρούπολης) / Δάφνη Δεμέναγα (Α.Κ.Α.Μαραθώνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν

 

 Ο.Α.Μαγνησίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12  Χρυσοβαλάντης Ταμιωλάκης (Ηράκλειο Ο.Α. &Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12 - Διπλά  Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α.Νίκαια Λάρισας) / Παύλος-Λούης Μπαλάφας (Α.Σ.Α.Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14  Ιωάννης Φωτεινόπουλος (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Διπλά  Μιλτιάδης Κουδούνας (Α.Ο.Α.Φιλοθέης) / Μάριος Παπακωνσταντίνου (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 16  Βασίλης Γερούκης (Ο.Α.Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 16 - Διπλά  Γιάννης Ανδρώνης (Ο.Α.Αγίας Παρασκευής) / Χρήστος Καϊμαράς (Α.Κ.Α.Μαραθώνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12  Έλενα-Μαρία Παπακωνταντίνου (Φθιωτικός Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12 - Διπλά  Λυδία Βλάχου (Φθιωτικός Ο.Α.) / Μελπομένη Κίτση (Σ.Α.Ελασσόνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14  Νικολέτα Αντωνίου-Καραδεμητρού (Ο.Α.Βόλου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14 - Διπλά  Νικολέτα Αντωνίου-Καραδεμητρού (Ο.Α.Βόλου) / Μαγδαληνή Ευθυμιάδου (Ο.Α.Ιωλκός Βόλου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 16  Αναστασία-Μαρία Παλάσκα (Ο.Α.Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 16 - Διπλά  Αναστασία-Μαρία Παλάσκα (Ο.Α.Μαγνησίας) / Άννα-Μαρία Ντάνιελιαντς (Ο.Α.Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν

 

 Ο.Α.Αριδαίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12  Άγγελος Καραχάλιος (Ο.Α.Χανίων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12 - Διπλά  Άγγελος Καραχάλιος (Ο.Α.Χανίων) / Στέλιος Πούτης (Ο.Α.Έδεσσας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12  Βασιλική-Μαγδαληνή Σαμαρά (Πανθρακικός Ο.Α.Κομοτηνής)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12 - Διπλά  Ειρήνη Νάστου (Α.Ο.Α.Πρωταθλ.Καβάλας) / Άννα-Μικαέλα Μαντωνάκη (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν

 

 Ο.Α.Νάουσας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14  Οδυσσέας Παπαϊωάννου (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Διπλά  Δημοσθένης Ταραμονλής (Γ.Α.Σ.Καράτε Ερμής) / Τζέισον-Βίλλυ Εξιζίδης-Μάγιερ (Ο.Α.Αλέξανδρος Βέροιας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14  Ελένη Καμπάνταη (Α.Σ.Πέρα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14 - Διπλά  Νικολέτα Τοπουζίδου (Ο.Α.Ευόσμου Θεσσαλονίκης) / Ιωάννα Γιαννάκου (Α.Ο.Α.Ποσειδών Θεσσαλονίκης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14 - Προκριματικό ταμπλό  Ολοκληρώθηκαν

Φωτογραφίες

Ο.Α.Αριδαίας

Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών (πηγή: Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)

Ο.Α.Νάουσας

Sign-in

Ο.Α.Αριδαίας | Ο.Α.Νάσουσας | Α.Α.Νάσουσας

Κατηγορία Α12 – Ο.Α. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : Σάββατο 12 Απριλίου 8,30 έως 9,00
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 8,30 έως 9,00

Κατηγορία Κ12 – Ο.Α. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : Σάββατο 12 Απριλίου 14,00 έως 14,30
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 14,00 έως 14,30

Κατηγορία Α14 – Ο.Α. ΝΑΟΥΣΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : Σάββατο 12 Απριλίου 10,30 έως 11,00
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 8,30 έως 9,00

Κατηγορία Κ14 – Ο.Α. ΝΑΟΥΣΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : Σάββατο 12 Απριλίου 13,30 έως 14,00
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 14,00 έως 14,30

Κατηγορία Α16 – Α.Α. ΝΑΟΥΣΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : -
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 8,30 έως 9,00

Κατηγορία Κ16 – Α.Α. ΝΑΟΥΣΑΣ
Προκριματικοί αγώνες : -
Κυρίως ταμπλό : Κυριακή 13 Απριλίου 14,00 έως 14,30

το sign in των διπλών σε όλες τις κατηγορίες θα γίνει 2 ώρες μετά το sign in του κυρίως ταμπλό και ο 1ος γύρος των αγώνων διπλού θα γίνει την Κυριακή 13 Απριλίου.


 Ο.Α.Μαγνησίας

 Κατηγορία Ημερομηνία Ώρα
 Προκριματικά Α12 Παρασκευή 11-04-2014  14.00 - 14.30
 Προκριματικά Α14 Παρασκευή 11-04-2014  16.00 - 16.30
 Α12 Σάββατο 12-04-2014  16.30 - 17.00
 Κ12 Κυριακή 13-04-2014  08.00 - 08.30
 Α14 Σάββατο 12-04-2014  08.00 - 08.30
 Κ14 Σάββατο 12-04-2014  12.00 - 12.30
 Α16 Σάββατο 12-04-2014  09.00 - 09.30
 Κ16 Σάββατο 12-04-2014  14.30 - 15.00

Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών

 Κατηγορία Ημερομηνία Ώρα
 Προκριματικά Α12 Παρασκευή 11-04-2014  09.45 - 10.15
 Προκριματικά Κ12 Παρασκευή 11-04-2014  10.45 - 11.15
 Προκριματικά Α14 Παρασκευή 11-04-2014  11.45 - 12.15
 Προκριματικά Κ14 Σάββατο 12-04-2014  15.00 - 15.30
 Α12 Σάββατο 12-04-2014  08.15 - 08.45
 Κ12 Σάββατο 12-04-2014  10.15 - 10.45
 Α14 Σάββατο 12-04-2014  13.15 - 13.45
 Κ14 Κυριακή 13-04-2014  10.45 - 11.15
 Α16 Δευτέρα 14-04-2014  09.00 - 09.30
 Κ16 Δευτέρα 14-04-2014  11.00 - 11.30

 

Προκηρύξεις
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Μαγνησίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Αριδαίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Νάουσας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Α.Νάουσας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών

 

Λίστα συμμετοχών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Λίστα συμμετοχών
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση