tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Tennis in Greece | Τα νέα του Τένις | Greek Tennis News

Διαφήμιση
 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Juniors 2018: Τελικά Αποτελέσματα A/K U10-U12-U14-U16 (Pics)

E-mail Εκτύπωση

mitsakos 16 9
Δείτε τα τελικά απότελέσματα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Juniors 2018 στις κατηγορίες Α/Κ U10, U12, U14 και U16. Δείτε επίσης πλούσιο φωτογραφικό από την διοργάνωση!

Τελευταία Ενημέρωση: 22 Απριλίου, 20:00

Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Πρόγραμμα | Sign-InΠροκηρύξεις | Ξενοδοχεία

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα του Πρωταθλήματος Juniors 2018 πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Juniors 2018
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 10 Κωνσταντίνος Παπαναστασίου (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 10 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Χρήστος Σπύρου (Ο.Α Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Άρτεμις Ασλανισβίλι (Α.Ο.Α Αστέρας Θες)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Θεόδωρος Μητσάκος (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μιχαέλα Λάκη (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ελένη Φασουλά (Ο.Α Γλυφάδας)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Γεώργιος Καταπόδης (Α.Ο.Α Πατρών)
Νικόλαος Μπακιρτζής (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Άρτεμις Ασλανισβίλι (Α.Ο.Α Αστέρας Θες)
Σοφία - Μαρία Παπαχρήστου (Α.ΣΑ Πανοράματος Πυλαίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Γεώργιος Βάλαρης (Α.Ο.Α Παπάγου)
Ιωάννης Μπεχλιβανίδης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Δέσποινα Μαστροδήμα (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
Δήμητρα Παύλου (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
Αλκιβιάδης Παπανίκος (Σ.Α Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ιωάννα Γιαννάκου (Α.Ο.Α Λε Ρακετ)
Έλλη - Ελένη Λογοθέτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Μικτά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Μικτά 12 Χρήστος Σπύρου (Ο.Α Γλυφάδας)
Ελένη Παλιούρα (Α.Ο.Α Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Μικτά 16 Έλλη - Ελένη Λογοθέτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Φώτιος Σταμούλος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Προκριματικό Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 10 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 10 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16
Ολοκληρώθηκαν

 

Φωτογραφίες

rentoumi 2018 panellinio10 ετών (Μονά): 1η θέση Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)

papanastasiou 2018 panellinio
10 ετών (Μονά): 1η θέση Κωνσταντίνος Παπαναστασίου (Α.Ο.Α Παπάγου)

mitsakos panelinio 14
14 ετών (Μονά):1η θέση Θεόδωρος Μητσάκος (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)

nikoloylis 2018 panellinio16 ετών (Μονά) (Διπλά): 1η θέση Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)

spyrou 2018 panellinio
12 ετών (Μονά)1η θέση Χρήστος Σπύρου (Ο.Α Γλυφάδας)

 

Πρόγραμμα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τετάρτη 18 Απριλίου πατώντας στον παράκάτω σύνδεσμο:

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Juniors 2017

 

Ώρες - Sign-In

A.O.A Αλέξανδρος Β'
Κατηγορία  ΜΟΝΑ
Προκριματικά Κυρίως Ταμπλό
Ημερομηνία  Ώρες Ημερομινία  Ώρες
Αγόρια 10        
Αγόρια 14     12 Απριλίου ΠΕΜ 08:00 - 09:00
Κορίτσια 10        
Κορίτσια 14     12 Απριλίου ΠΕΜ 10:00 - 11:00

 

Για να δείτε αναλυτικά την προκήρυξη των αγώνων καθώς και την φόρμα δήλωσης πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

Προκηρύξεις
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Παίδων - Κορασίδων U10
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Παίδων - Κορασίδων U12 / Εφήβων - Νεάνιδων U16
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Παίδων - Κορασίδων U14

Για να δείτε τα προτεινόμενα ξενοδοχεία πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση