tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

1ο Ε1 7ης εβδομάδας 2019 - Τελικά Αποτελέσματα (Pics)

E-mail Εκτύπωση

 daniel triantafiloy aristotelis thanos 1o e1 2019
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα καθώς του 1ου Ε1 της 7ης εβδομάδας 2019 που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στην ΙΑ' Ένωση, καθώς και φωτογραφικό υλικό από την διοργάνωση.

Αποτελέσματα | Πρόγραμμα | ΦωτογραφίεςΛίστες Αποδοχής | Προκήρυξη

Δείτε τα αποτελέσματα πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

Κυρίως Ταμπλό
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Κωνσταντίνος Καρπουζάς (Ο.Α Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αλεξάνδρα Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Βλαντίμιρ Χόλμπαν (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Νικολέτα Παρετζόγλου (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Φίλιππος Αστρεινίδης (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία Γεωργιάδου (Ο.Α Αριδαίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 18 Παύλος - Λούις Μπαλάφας (Α.Σ.Α Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 18 Μαρία Καλλίστρου (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος - Φώτιος Μακρής (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Ιωάννης Σακκάς (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μερώπη - Μαρία Μπατζή (Α.Σ Ακαδ. Πρωταθλ. Πευκών)
Αλεξάνδρα Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Χριστόφορος Μανόπουλος (Φθιωτικός Ο.Α)
Κωνσταντίνος Μεγαλογιάννης (Αίολος Αλ. Ίλιου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α 3 Βήτα)
Βασιλική Τρίγκα (Φθιωτικός Ο.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γεώργιος Βάλαρης (Α.Ο.Α Παπάγου)
Ιωάννης Μπεχλιβανίδης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Φρειδερίκη Τζαμπαζίδη (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
Δέσποινα Μαστροδήμα (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 18 Ντάνιελ Τριανταφύλλου (Α.Ο Τατοΐου)
Αριστοτέλης Θάνος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 18 Μάρθα Μακαντάση (Α.Ο Πεύκης Tie Break)
Δήμητρα Παύλου (Ο.Α Αθηνών)
Προκριματικό Ταμπλό
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 18 Ολοκληρώθηκαν 

Δείτε το πρόγραμμα της Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

 Πρόγραμμα (20/02)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif A.Ο.Α Παπάγου [20/02]
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γλυφάδας [19/02]
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Ηλιούοπολης [20/02]

 Φωτογραφίες

astrinidis 1o e1 2019 2
1η θέση Αγόρια 16 ετών (Μονά): Φίλιππος Αστρεινίδης (Α.Ο.Α Παπάγου) 

daniel triantafilou 1o e1 2019 megali
1η θέση Αγόρια 18 ετών (Διπλά): Ντάνιελ Τριανταφύλλου (Α.Ο Τατοΐου) - Αριστοτέλης Θάνος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης) [Αριστερά]
2η θέση Αγόρια 18 ετών (Διπλά): Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α Νίκαια Λάρισας) - Ιωάννης Ξυλάς (Α.Ο.Α Φιλοθέης) [Δεξιά]

 

 

Για να δείτε τις Λίστες Αποδοχής πατήστε τον σύνδεσμο παρακάτω:

Λίστες Αποδοχής
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Λίστες Αποδοχής

Δείτε την προκήρυξη του 1ου Ε1 της 7ης εβδομάδας πατώντας στον παράκατω σύνδεσμο:

Προκήρυξη
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Προκήρυξη 12-14-16-18 ετών
 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση