tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

4ο Ε2 | 41η Εβδομάδα 2020 - Τελικά Αποτελέσματα (pics)

E-mail Εκτύπωση

fonto
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφίες του 4ου Ε2 41ης Εβδομάδας 2020, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις Β', Ζ', Θ' και ΣΤ' ενώσεις .

Τελευταία Ενημέρωση: 14 Οκτωβρίου, 02:30

Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Πρόγραμμα | Προκήρυξη 

Για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

Β' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Α.Σ Ακαδ. Πρωταθλ. Πευκών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μελίνα Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Νικόλαος Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Φωτεινή Καφέ (Ο.Α Καστοριάς Κελετρον)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αλέξανδρος Βασιλιάδης (Σ.Α Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Άρτεμις Ασλανισβίλι (Α.Ο.Α Αστέρας Θες)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Δημήτριος Μελίσσογλου (Α.Ο.Α Οι Ρακέτες)
Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μελίνα Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Ελένη Καλφοπούλου (Ο.Α Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Άγγελος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Στέφανος Πουρναρόπουλος (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενέμενης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Αικατερίνη Πατσίκα (Γ.Α.Σ Καράτε Ερμής)
Ελένη Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αντώνιος Κίτσιος (Α.Σ.Α Πανοράματος Πυλάιας)
Βασίλης Ματσαρίδης (Α.Σ.Α Πανοράματος Πυλαίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αριάδνη - Συμέλα Κουκουλά (Α.Ο.Α Σταυροπολης Ίφιτος)
Ευτιχία Σαλτίδου (Α.Σ.Α θεσσαλονίκης)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Ζ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Παναγιώτης - Μανούσος Φανδρινάκης (Ο.Α Σούδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αιμιλία Πάντου (Γ.Α.Σ Γουρνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ιωάννης Νικολιδάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Γεωργία Σιδέρη (Α.Ο Βάρης Αναγυρους)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αναστάσιος Μανδαλενάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Παναγιώτης - Μανούσος Φανδριδάκης (Ο.Α Σούδας)
Χρήστος Τσιλιμιγκάκης (Ο.Α Χανίων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αιμιλία Πάντου (Γ.Α.Σ Γουρνών)
Δήμητριάδη Στυλιανή (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ιωάννης Νικολιδάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Σπυρίδων Καρακώστας (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν

 

Θ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ευάγγελος Βάλσαμος (Ο.Α Κερατσινίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Βασιλική Γορανίτη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ανάργυρος Παναγιώτου (Α.Ο.Α Υελού)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ο.Α Χολαργού)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Στέφανος Σακελλαρίδης (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α Αττικής)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ευάγγελος Βάλσαμος (Ο.Α Κερατσινίου)
Ευστάθιος Τσαμπούρης (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μελίνα Αλευρά (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Μελιτίνη Γεροστάθη (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ιωάννης Σακκάς (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
Νικόλαος - Φώτιος Μακρής (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαριάνθη Κριαθάρη (Α.Ο.Α Αιγάλεω 92)
Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ο.Α Χολαργού)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Κωνσταντίνος Μεγαλογιάννης (Αίολος Αλ. Ιλίου)
Νικόλαος Νικολέτος (Σ.Α Ραφήνας)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

ΣΤ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Χρήστος Φορτώσης (Α.Ο.Α Πατρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αντωνία Κούσιου (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Αριστοτέλης Θεοχάρης (Α.Ν.Ο Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ελπίδα Δημοπούλου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ανδρέας Λοϊζάς (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Γεωργία Βασιλοπούλου (Α.Ο.Α Πατρών)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Χρήστος Φορτώσης (Α.Ο.Α Πατρών)
Γεώργιος Τουλάς (Α.Ο.Α Πατρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αντωνία Κούσιου (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Βασιλική Μιχαλοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Αθανάσιος Κακουρίδης (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Αριστοτέλης Θεοχάρης (Α.Ν.Ο Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
Ναταλία Γκαρτζόνικα (Ακαδ. Αντισφ. Ιωαννίνων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Θεόδωρος Κάπελλος (Α.Σ Ακρόπολις)
Ευάγγελος Γιάννος (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Δήμητρα Γεωργακόπουλου (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν

Δείτε φωτογραφίες από το 4ο Ε2 της 41ης εβδομάδας 2020:

 Δείτε το πρόγραμμα της Τρίτη 13 Οκτωβρίου, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

 B' Ένωση (13/10)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Λαγκαδά Θεσσαλονίκης
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Κιλκίς
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Κουφάλιων

 

 Ζ' Ένωση (13/10)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Π.Ο Ηρακλείου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ηράκλειο Ο.Α.Α

 

 Θ' Ένωση (13/10)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Χαϊδαρίου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Πετρούπολης

 

 ΣΤ' Ένωση (13/10)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών

 

Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη του 4ο Ε2 της 41ης εβδομάδας 2020, πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Προκηρύξεις 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Προκηρύξεις
 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση