tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
 

Miami Open: Το πρόγραμμα της Τετάρτης

E-mail Εκτύπωση

Μαρία Σάκκαρη
54 αγώνες έβαλαν οι διοργανωτές του Miami Open στο πρόγραμμα της Τετάρτης, μετά και την βροχερή σημερινή μέρα. Ανάμεσα σ' αυτούς, είναι και ο αγώνας της Μαρίας Σάκκαρη.

Η Μαρία θα αντιμετωπίσει την Olga Danilovic, περίπου στις 18:00 το απόγευμα (σίγουρα όχι πριν τις 17:00), σε έναν από τους 36 αγώνες που κανονικά θα γινόντουσαν την Τρίτη, αλλά αναβλήθηκαν λόγω της ακατάπαυστης βροχόπτωσης.

Στο κεντρικό court του Miami Gardens, θα γίνει ο αγώνας της Victoria Azarenka με την Dominika Cibulkova. Καθώς και αυτός του Bernard Tomic με τον Tomas Berdych. Μετά τα μεσάνυκτα, η πρωταθλήτρια του Indian Wells, Bianca Andreescu, θα αντιμετωπίσει την Irina-Camelia Begu.

Το πρόγραμμα της Τετάρτης:

Stadium:
18:00 Victoria Azarenka v. Dominika Cibulkova
20:00 Janko Tipsarevic v. Bradley Klahn
22:00 Bernard Tomic v. Tomas Berdych
01:30 Irina-Camelia Begu v. Bianca Andreescu
03:30 Maximilian Marterer v. Taylor Fritz

Grandstand:
18:00 Peter Gojowczyk v. Federico Delbonis
20:00 Andrea Petkovic v. Amanda Anisimova
22:00 Evgeniya Rodina v. Samantha Stosur
00:00 Xiyu Wang v. Monica Puig
02:00 Jeremy Chardy v. Nicolas Jarry

Court 1:
16:00 Felix Auger-Aliassime v. Paolo Lorenzi
18:00 Pablo Cuevas v. Jo-Wilfried Tsonga
20:00 Roberto Carballes Baena v. Denis Kudla
22:00 Matteo Berrettini v. Hubert Hurkacz
00:00 Nicola Kuhn v. Mischa Zverev
02:00 Shuai Zhang v. Petra Martic

Butch Buchholz:
16:00 Polona Hercog v. Laura Siegemund
18:00 Olga Danilovic v. Maria Sakkari
20:00 Natalia Vikhlyantseva v. Magdalena Rybarikova
22:00 Thomas Fabbiano v. Ilya Ivashka
00:00 Viktoria Kuzmova v. Daria Gavrilova
02:00 Marius Copil v. Albert Ramos-Vinolas

Court 6:
16:00 Reilly Opelka v. Marcel Granollers
18:00 Marie Bouzkova v. Karolina Muchova
20:00 Yulia Putintseva v. Kirsten Flipkens
22:00 Ekaterina Makarova v. Dayana Yastremska
00:00 Ajla Tomljanovic v. Anna-Lena Friedsam
02:00 Anna Karolina Schmiedlova v. Tatjana Maria

Court 8:
16:00 Kaia Kanepi v. Timea Babos
18:00 Lukas Lacko v. Denis Istomin
20:00 Sara Sorribes Tormo v. Aleksandra Krunic
22:00 Mikhail Kukushkin v. Guido Andreozzi
00:00 Vera Lapko v. Alize Cornet
02:00 Ons Jabeur v. Alison Van Uytvanck

Court 9:
16:00 Mackenzie McDonald v. Lorenzo Sonego
18:00 Viktorija Golubic v. Mona Barthel
20:00 Lloyd Harris v. Thiago Monteiro
22:00 Marketa Vondrousova v. Barbora Strycova

Court 2:
16:00 Noah Rubin v. Mikael Ymer
18:00 Radu Albot v. Mitchell Krueger
20:00 Saisai Zheng v. Katerina Siniakova
22:00 Pauline Parmentier v. Margarita Gasparyan

Court 3:
16:00 Sachia Vickery v. Iga Swiatek
18:00 Kristyna Pliskova v. Yanina Wickmayer
20:00 Alexander Bublik v. Daniel Evans

Court 4:
16:00 Monica Niculescu v. Kateryna Kozlova
18:00 Nao Hibino v. Magda Linette
20:00 Casper Ruud v. Evgeny Donskoy

Court 5:
16:00 Taylor Townsend v. Beatriz Haddad Maia
18:00 Misaki Doi v. Mandy Minella
20:00 Bjorn Fratangelo v. Andrey Rublev

Court 7:
16:00 Arantxa Rus v. Jessica Pegula
18:00 Dalila Jakupovic v. Madison Brengle
20:00 Prajnesh Gunneswaran v. Jay Clarke

 
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση
ote nov 2016 300x80

Διαφήμιση
latest-atp-videos

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση