2ο Ε2 | 10ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες

 
2ο Ε2 | 10ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες
tn team Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2022 - 22:10

Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφικό υλικό από το Ε2 της 10ης εβδομάδας που πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στις Α', Δ' και Η' Ενώσεις.

Αποτελέσματα | ΦωτογραφίεςΠρόγραμμα | Προκήρυξη

Δείτε αναλυτικά τα ταμπλό του 2ο Ε2 2022, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

 Α' Ένωση (Α.Α Δράμας, Ο.Α Αλεξανδρούπολης & Σερραϊκός Ο.Α):

Μονά
Αγόρια 12 Ιορδάνης Χατζηνικολάου (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 12 Ιωάννα Ξυδά (Ο.Α Βούλας)
Αγόρια 14 Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κορίτσια 14 Αικατερίνη Ουσταμπασίδου (Ο.Α Λιτόχωρου)
Αγόρια 16 Νικόλαος Χατζηαβραάμ  (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
Κορίτσια 16 Σωτηρία Κάτσαλη (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Διπλά
Αγόρια 12 Στυλιανός Ξενικάκης (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας)
Ιορδάνης Χατζηνικολάου (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 12 Ελένη Λεβεντάκη (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Μαλαματή Μίζιου (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
Αγόρια 14 Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
Δημήτριος Μελισσόγλου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Κορίτσια 14 Μαρία Ανδρά (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Αγόρια 16 Αλέξαδρος Βασιλειάδης (Σ.Α Σερρών)
Νικόλαος Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
Κορίτσια 16 Ευγενία Σίσκου - Στρατηλάτη (Σ.Α Σερρών)
Ελισάβετ Αρζουμανίδη (Α.Σ.Α Λάρισας)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν 

 

Δ' Ένωση (Γ.Ε Πρέβεζας, Κ.Α Αγρινίου & Ο.Α Κέρκυρας):

Μονά
Αγόρια 12 Αλέξαδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Κορίτσια 12 Χαρίκλεια Ζήνα (Α.Σ.Α Παμβώτις Ιωαννίνων)
Αγόρια 14 Απόστολος Τζίμκας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κορίτσια 14 Στυλιανή Νούτσου (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Αγόρια 16 Γεώργιος Καταπόδης (Α.Ο.Α Πατρών)
Κορίτσια 16 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α Αττικής)
Διπλά
Αγόρια 12 Αναστάσιος Μπίκης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρων)
Νικόλαος Μπίκης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Κορίτσια 12 Χριστιάνα Χριστοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης)
Βασιλική Τσαντίλη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Αγόρια 14 Αθανάσιος Ζαβουργιανός (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Χρήστος Φορτώσης (Α.Ο.Α Πατρών)
Κορίτσια 14 Αντωνία Κούσιου (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Στυλιανή Νούτσου (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Αγόρια 16 Οδυσσέας Γελαδάρης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Γεώργιος Μιτάλας (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Κορίτσια 16 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α Αττικής)
Τατιάνα - Έλενα Γιτοπούλου (Γ.Α.Σ Καράτε Ερμής)
Προκριματικά
Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Η' Ένωση (Α.Ο.Α Φιλοθέης):

Μονά
Αγόρια 12 Γεράσιμος Κουτσόγιωργος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 12 Δανάη Μαργαρίτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Αγόρια 14 Παναγιώτης - Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Πεύκης)
Κορίτσια 14 Χρυσοπηγή - Ιωάννα Παπαδιονυσίου (Ο.Α Πετρούπολης)
Αγόρια 16 Σταύρος Μαστρογαμβράκης (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 16 Ελένη Τσέτσου (Α.Ο.Α ΧαΪδαρίου)
Διπλά
Αγόρια 12 Γεράσιμος Κουτσόγιωργος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Άγγελος Χατζηνικολάου (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 12 Μαρία Κοζολέα (Ο.Α Καλαμάτας)
Αργυρώ Αρτσίτα (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Αγόρια 14 Παναγιώτης Δόσης (Ο.Α Αθηνών)
Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Κορίτσια 14 Βασιλική Μιχαλοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας)
Φωτεινή - Νεφέλη Φασούλα (Ο.Α Γλυφάδας)
Αγόρια 16 Σταύρος Μαστρογαμβράκης (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Ευστράτιος Γκαγκόμοιρος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 16 Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Μελίνα Ζουμπουλάκη (Α.Σ Η Πάρνηθα
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν

 

Φωτογραφίες:

 
 
 
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη AOAF (@filothei_tennis_club)

 

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τετάρτης 30 Μαρτίου στον Α.Ο.Α Φιλοθέης:

Πρόγραμμα:
Α.Α Δράμας (14/03)
Ο.Α Αλεξανδρούπολης (14/03)
Σερραϊκός Ο.Α (14/03)
Γ.Ε Πρέβεζας (14/03)
Ο.Α Κέρκυρας (14/03)
Κ.Α Αγρινίου (14/03)
Α.Ο.Α Φιλοθέης (30/03)

 

Δείτε αναλυτικά τη προκήρυξη πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Προκήρυξη
2ο Ε2 10ης Εβδομάδας 2022 - Προκήρυξη

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.