3ο Ε2 | 28ης εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα
tn team
Δευτέρα, 18 Ιουλίου 2022 - 1:45
Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα και τους νικητές από το 3ο Ε2 της 28ης εβδομάδας 2022, το οποίο ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις Γ', Ε' και ΙΑ' Ενώσεις.
Αποτελέσματα | Πρόγραμμα | Προκήρυξη
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
Γ' Ένωση (Ο.Α Λιτόχωρου, Ο.Α Βέροιας & Ο.Α Γιαννιτσών):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Νοέλ Πέτερ-Γιοβάντσης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας) | |
Κορίτσια 12 | Χριστιάνα Χριστοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης) | |
Αγόρια 14 | Έκτορας Τσατσάκης (Π.Ο Ηρακλείου) | |
Κορίτσια 14 | Δήμητρα-Αλκμήνη Παπαβασιλείου (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας) | |
Αγόρια 16 | Σπυρίδων Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Ποσειδών Θεσ.) | |
Κορίτσια 16 | Ειρήνη-Μαρία Τσακίρη (Ο.Α Λέσβου) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Γεώργιος Σταμάτης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας) Ιορδάνης Χατζηνικολάου (Ο.Α Βούλας) |
|
Κορίτσια 12 | Χριστιάνα Χριστοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης) Χαρίκλεια Ζήνα (Α.Σ.Α Παμβώτις Ιωαννίνων) |
|
Αγόρια 14 | Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μελεμένης) Ιάσων Ροβάς (Α.Ο Τατοϊου) |
|
Κορίτσια 14 | Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης) Μαρία Άνδρα (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ) |
|
Αγόρια 16 | Αντώνης Μπαλτατζής (Ο.Α Λαγκαδά Θεσ.) Γεώργιος Οσιπίδης (Α.Ο.Α Σταυρούπολης Ίφιτος) |
|
Κορίτσια 16 | Ναταλία Μπάτσιου (Ο.Α Νέστωρας Γιαννιτσών) Ειρήνη-Μαρία Τσακίρη (Ο.Α Λέσβου) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Αγόρια 14 | Ολοκληρώθηκαν |
Ε' Ένωση (Φθιωτικός Ο.Α):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Νικόλαος Μπικής (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών) | |
Κορίτσια 12 | Ηλιάνα Μύθη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) | |
Αγόρια 14 | Παναγιώτης-Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης) | |
Κορίτσια 14 | Ευθυμία Πετσούλα (Α.Σ.Α Γρεβενών) | |
Αγόρια 16 | Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός Ο.Α) | |
Κορίτσια 16 | Βασιλική Γορανίτη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Νικόλαος Μπικής (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών) Βασίλειος Τζιούμης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών) |
|
Κορίτσια 12 | Βασιλική Τσαντίλη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) Εμμέλεια Μάγου (Ροδιακός Ο.Α) |
|
Αγόρια 14 | Χρήστος Φορτώσης (Α.Ο.Α Πατρών) Γεώργιος Μιταλάς (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας) |
|
Κορίτσια 14 | Ελευθερία Τσιγαρίδα (Ο.Α Βούλας) Μαρία Σινάνη (Ο.Α Σούδας) |
|
Αγόρια 16 | Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός Ο.Α) Κωνσταντίνος Δημητρίου (Ο.Α Αττικής) |
|
Κορίτσια 16 | Καλομοίρα Ράλλη (Ο.Α Αθηνών) Ελένη Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 12 | Ολοκληρώθηκαν |
ΙΑ' Ένωση (Ο.Α Χολαργού, Α.Ο.Α Ηλιούπολης & Ο.Α Γουδή):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Γεράσιμος Κουτσογιώργος (Α.Ο.Α Φιλοθέης) | |
Κορίτσια 12 | Δανάη Μαργαρίτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης) | |
Αγόρια 14 | Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης) | |
Κορίτσια 14 | Ειρήνη-Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης) | |
Αγόρια 16 | Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών) | |
Κορίτσια 16 | Ελένη Τσέτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Χριστόφορος Καρούσος (Ο.Α Κερατσινίου) Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων) |
|
Κορίτσια 12 | Ιωάννα Ξυδά (Ο.Α Βούλας) Διονυσία Κουκούλη (Ο.Α Βούλας) |
|
Αγόρια 14 | Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης) Παρασκευάς Πασσάς-Χρήστου (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή) |
|
Κορίτσια 14 | Ειρήνη-Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης) Βασιλική Μιχαλοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας) |
|
Αγόρια 16 | Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Ο.Α Αττικής) Στυλιανός Κόκκαλος (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας) |
|
Κορίτσια 16 | Ελένη Τσέτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) Σταυρούλα Καμπά (Ο.Α Γουδή) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Αγόρια 14 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 14 | Ολοκληρώθηκαν | |
Αγόρια 16 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 16 | Ολοκληρώθηκαν |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της τελευταίας ημέρας του 3ου Ε2 ανά όμιλο, ακολουθώντας τους παρακάτω συνδέσμους:
Πρόγραμμα: |
||
Ο.Α Λιτόχωρου (17/07) | ||
Ο.Α Βέροιας (16/07) | ||
Ο.Α Γιαννιτσών (16/07) | ||
Φθιωτικός Ο.Α (17/07) | ||
Ο.Α Χολαργού (17/07) | ||
Α.Ο.Α Ηλιούπολης (17/07) | ||
Ο.Α Γουδή (17/07) |
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
Προκήρυξη | ||
3ο Ε2 28ης Εβδομάδας 2022 - Προκήρυξη |
Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.