tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

4ο Πρωτάθλημα Ε2 2014

E-mail Εκτύπωση

4οΕ2 juniors
Τα τελικά αποτελέσματα του 4ου πρωτάθλημα Juniors κατηγορίας Ε2. Το πρωτάθλημα πραγματοποιήθηκε σε Θεσσαλονίκη, Βόλο και Λαμία, Ρέθυμνο και Σούδα από τις 4 ως τις 9 Σεπτεμβρίου 2014.

Πρόγραμμα αγώνων | Ταμπλό | Φωτογραφίες | Ανακοινώσεις | Sign-in | Προκηρύξεις | Λίστα συμμετοχών | Αποσύρσεις

Β' Ένωση
Θεσσαλονίκη - A.O. "ΛΕ ΡΑΚΕΤ"
Αγόρια - Κορίτσια 12, 14, 16

E΄Ένωση:
Ο.Α. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - Αγόρια - Κορίτσια 12, 16
ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. - Αγόρια - Κορίτσια 14

Ζ΄Ένωση:
Ο.Α. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  - Αγόρια - Κορίτσια 12, 16
Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ - Αγόρια - Κορίτσια 14

Λε Ρακέτ
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Στέλιος Πούτης (Ο.Α.Έδεσσας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Αλέξανδρος Τσικόβ (Ζακυνθινός Α.Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γιώργος Αγιούς (Κερκυραϊκή Λ.Τ.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Αλκιβιάδης Παπανίκος (Σ.Α.Σερρών) / Κωνσταντίνος Τερλεμές (Πανθρακικός Κομοτηνής)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Διπλά Τζέισον-Βίλλυ Εξίδης-Μάγιερ (Ο.Α.Αλέξανδρος Βέροιας) / Ελευθέριος-Εμμανουήλ Σταύρου (Ο.Α.Θεσπρωτίας Τιτάνη)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Διπλά Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερατσινίου) / Σταύρος Τζώρτζος (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Άννα Κατράλη (Ο.Α.Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Γαλάτεια Μεσοχωρίτη (Ο.Α.Τούμπας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ελένη Μτσεντλιτζέ (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Διπλά Βασιλική-Μαγδαληνή Σαμαρά (Πανθρακικός Ο.Α.Κομοτηνής) / Όλγα Διακουμάκου (Α.Ο.Α.Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Διπλά Νικολέτα Τοπουζίδου (Ο.Α.Ευόσμου Θεσσαλονίκης) / Ιωάννα Γιαννάκου (Α.Ο.Α.Ποσειδών Θεσσαλονίκης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Προκριματικά  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Προκριματικά  Ολοκληρώθηκαν

 

Φθιωτικός Ο.Α.
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Νίκος Μανόπουλος (Φθιωτικός Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Διπλά Βασίλης Κούτσικος (Φθιωτικός Ο.Α.) / Δημήτρης Τερτίγκας (Φθιωτικός Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Φωτεινή Μπουκουβάλα (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Διπλά Μαρία Κάλλιστρου (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών) / Νικολέττα Αγγελάκη (Ο.Α.Φοίβος Λάρισας)

 

Ο.Α.Μαγνησίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ντάνιελ Τριανταφύλλου (Ο.Α.Αναφλυστός Σαρωνίδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Νικήτας Νιάρχος (Ο.Α.Αθλητ.Παιδεία)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Παύλος-Λούης Μπαλάφας (Α.Σ.Α.Λάρισας) / Χρήστος Νικολούλης (Ο.Α.Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μυρτώ Καπέλλα (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Αναστασία-Μαρία Παλάσκα (Ο.Α.Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Προκριματικά  Ολοκληρώθηκαν

 

Ο.Α.Ρεθύμνου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Δημήτρης Χριστάνας (Α.Ο.Α.Αιγάλεω 92)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Σταμάτης Καπίρης (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Αναστάσιος Παρίσσης (Ροδιακή Ακαδ.Αντισφ.) / Δημήτρης Χριστάνας (Α.Ο.Α.Αιγάλεω 92)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ιωάννα Ζαχαράκη (Ο.Α.Σαλαμίνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ιωάννα Τσιάρα (Ο.Α.Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Διπλά Ιωάννα Ζαχαράκη (Ο.Α.Σαλαμίνας) / Ευτυχία Ζούμπα (Ο.Α.Σούδας)

 

Ο.Α.Σούδας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Πέτρος Τσιτσιπάς (Ο.Α.Γλυφάδας)

Sign-in

ΛΕ ΡΑΚΕΤ

Πέμπτη 4 Σεπτεμβρίου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Αγόρια-Κορίτσια 12
ΑΓΟΡΙΑ 12: 09.30 - 10.00 (πρώην LES RAQUETTES)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12: 15.30 -16.00 (πρώην LES RAQUETTES)

Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 12
ΑΓΟΡΙΑ 12: 08.00 - 08.30 (πρώην LES RAQUETTES)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12: 08.30 -09.00 (πρώην SALONICA TENNIS CLUB)

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 14
ΑΓΟΡΙΑ 14: 08.15 - 08.45 (πρώην LES RAQUETTES)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14: 11.00- 11.30 (πρώην LES RAQUETTES)

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 16
ΑΓΟΡΙΑ 16: 11.30 - 12.00 (πρώην SALONICA TENNIS CLUB)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16: 13.00- 13.30 (πρώην SALONICA TENNIS CLUB)

Ο.Α.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 12
AΓΟΡΙΑ 12: 09.00 - 09.30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12: 11.30- 12.00

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 16
ΑΓΟΡΙΑ 16: 13.00- 13.30
Κ : 14.00- 14.30

Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΑΓΟΡΙΑ
14: 08:30 - 09:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14: 13:00 - 13:30

Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Αγόρια 12
ΑΓΟΡΙΑ 12: 17.30-18.00

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 12
ΑΓΟΡΙΑ 12: 8.30- 9.00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12: 13.30-14.00

Κυριακή 7 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 16
ΑΓΟΡΙΑ 16: 8.30- 9.00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16: 10.30-11.00

ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ Αγόρια-Κορίτσια 14
ΑΓΟΡΙΑ
14:
08:30 - 09:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14:
10:30 - 11:00

 

Λίστα συμμετοχών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Λίστα συμμετοχών
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση