4ο Ε2 | 37ης εβδομάδας 2021 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες (pics)

 
4ο Ε2 | 37ης εβδομάδας 2021 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες (pics)
tennisnews team Τρίτη, 21 Σεπτεμβρίου 2021 - 20:31

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφικό υλικό από το 4ο Ε2 της 37ης εβδομάδας 2021, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στους ομίλους των Β', Ζ', Θ', Α', Δ' και Ή Ενώσεων.

Τελευταία Ενημέρωση: 21 Σεπτεμβρίου 2021, 20:00

Αποτελέσματα | ΦωτογραφίεςΠρόγραμμα | Προκήρυξη

Δείτε αναλυτικά όλα τα ταμπλό του 4ου Ε2 της 37ης Εβδομάδας 2021:

Α' Ένωση (Α.Α Δράμας):

Μονά
Αγόρια 14 Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών)
Κορίτσια 14 Αικατερίνη Πατσίκα (Γ.Α.Σ Καράτε Ερμής)
Διπλά
Αγόρια 14 Απόστολος Τζίμκας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κορίτσια 14 Αιμιλία Πάντου (ΤΕΝ Ακαδ. Κρήτης)
Αικατερίνη Ουσταμπασίδου (Α.Ο.Α Κατερίνης)
Προκριματικά
Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν

 

Β' Ένωση (Ο.Α Κιλκίς & Ο.Α Κουφαλίων):

Μονά
Αγόρια 12  Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Κορίτσια 12  Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Αγόρια 16  Στέργιος - Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Α.Ο Καβάλας Μακεδονικός)
Κορίτσια 16  Ευαγγελία Μίζιου (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
Διπλά
Αγόρια 12 Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων)
Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Κορίτσια 12 Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Μαρία Άνδρα (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Αγόρια 16 Στέφανος Πουρναρόπουλος (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Δανιήλ Μανεττάς (Ροδιακός Ο.Α)
Κορίτσια 16 Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Μελίνα Ζουμπουλάκη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Προκριματικά
Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Δ' Ένωση (Ο.Α Κέρκυρας):

Μονά
Αγόρια 14 Νικόλαος Κατσάνος (Γ.Ε Πρέβεζας)
Κορίτσια 14 Ειρήνη - Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α Πεύκης)
Διπλά
Αγόρια 14 Παναγιώτης - Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Α Πεύκης)
Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α Πεύκης)
Κορίτσια 14 Ναταλία Τζαφέστα (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Αντωνία Κούσιου (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)

 

Z' Ένωση (Ηράκλειο Ο.Α.Α):

Μονά
Αγόρια 12 Αθανάσιος Ζαβουργιαννός (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Κορίτσια 12 Ευαγγελία Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας)
Αγόρια 16 Δημήτριος Μπουνάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Κορίτσια 16 Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας)
Διπλά
Αγόρια 12 Αθανάσιος Ζαβουργιανός (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Ιωάννης Γαγανής (Ο.Α Σούδας)
Κορίτσια 12 Ηλιάνα Σηφάκη (Ο.Α Σούδας)
Αργυρώ Αρετάκη (Ο.Α Σούδας)
Αγόρια 16 Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Ο.Α Αττικής)
Στυλιανός Κόκκαλης (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας)
Κορίτσια 16 Μυρτώ Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας)
Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας)

 

H' Ένωση (Α.Σ Αθλοπαιδεία Νάξου):

Μονά
Αγόρια 14 Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα)
Κορίτσια 14 Μαρία Κωνσταντάρα (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Διπλά
Αγόρια 14 Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα)
Ευάγγελος Βαλσάμος (Ο.Α Κερατσινίου)
Κορίτσια 14 Γεωργία Χατζηθωμά (Α.Ο.Α ΧαΪδαρίου)
Δανάη - Ευθυμία Καζάκου (Ο.Α Πετρούπολης)

 

Θ' Ένωση (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας & Ο.Α Πετρούπολης):

Μονά
Αγόρια 12 Μαρίνος Καρνιάτης (Ο.Α Αττικής)
Κορίτσια 12 Βενετία Λέκα (Ο.Α Αθηνών)
Αγόρια 16 Κωνσταντίνος Μεγαλόγιαννης (Αίολος Αλ. Ιλίου)
Κορίτσια 16 Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ο.Α Χολαργού)
Διπλά
Αγόρια 12 Γεώργιος Χατζόπουλος (Ο.Α Κερατσινίου)
Γιώργος Σίνανης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Κορίτσια 12 Ελένη Δαψή (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Μελίνα Αλευρά (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Αγόρια 16 Θεόδωρος Κάπελλος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κωνσταντίνος Μεγαλόγιαννης (Αίολος Αλ. Ιλίου)
Κορίτσια 16 Γεωργία Βασιλοπούλου (Ο.Α Ρίου)
Ευγενία Μουρούτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Προκριματικά
Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Φωτογραφίες:

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τρίτης (21/09) πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα (21/09)
Α.Α Δράμας [Τρίτη 21/09]
Ο.Α Κουφαλίων [Δευτέρα 20/09]
Ο.Α Κιλκίς [Τρίτη 21/09]
Ο.Α Κέρκυρας [Δευτέρα 20/09]
Ηράκλειο Ο.Α.Α [Τρίτη 21/09]
Α.Σ Αθλοπαιδεία Ναξου [Δευτέρα 20/09]
Ο.Α Πετρούπολης [Δευτέρα 20/09]
Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας [Τρίτη 21/09]

 

Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη πατώντας στον σύνδεσμο παρακάτω:

Προκήρυξη
4ο Ε2 37ης Εβδομάδας 2021 - Προκήρυξη

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.