4ο Ε2 | 37ης εβδομάδας 2021 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες (pics)
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφικό υλικό από το 4ο Ε2 της 37ης εβδομάδας 2021, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στους ομίλους των Β', Ζ', Θ', Α', Δ' και Ή Ενώσεων.
Τελευταία Ενημέρωση: 21 Σεπτεμβρίου 2021, 20:00
Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Πρόγραμμα | Προκήρυξη
Δείτε αναλυτικά όλα τα ταμπλό του 4ου Ε2 της 37ης Εβδομάδας 2021:
Α' Ένωση (Α.Α Δράμας):
Μονά | ||
Αγόρια 14 | Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών) | |
Κορίτσια 14 | Αικατερίνη Πατσίκα (Γ.Α.Σ Καράτε Ερμής) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 14 | Απόστολος Τζίμκας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ) Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ) |
|
Κορίτσια 14 | Αιμιλία Πάντου (ΤΕΝ Ακαδ. Κρήτης) Αικατερίνη Ουσταμπασίδου (Α.Ο.Α Κατερίνης) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 14 | Ολοκληρώθηκαν |
Β' Ένωση (Ο.Α Κιλκίς & Ο.Α Κουφαλίων):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης) | |
Κορίτσια 12 | Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης) | |
Αγόρια 16 | Στέργιος - Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Α.Ο Καβάλας Μακεδονικός) | |
Κορίτσια 16 | Ευαγγελία Μίζιου (Ο.Α Νίκαια Λάρισας) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων) Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης) |
|
Κορίτσια 12 | Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης) Μαρία Άνδρα (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ) |
|
Αγόρια 16 | Στέφανος Πουρναρόπουλος (Ο.Α Θεσσαλονίκης) Δανιήλ Μανεττάς (Ροδιακός Ο.Α) |
|
Κορίτσια 16 | Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα) Μελίνα Ζουμπουλάκη (Α.Σ Η Πάρνηθα) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Αγόρια 16 | Ολοκληρώθηκαν |
Δ' Ένωση (Ο.Α Κέρκυρας):
Μονά | ||
Αγόρια 14 | Νικόλαος Κατσάνος (Γ.Ε Πρέβεζας) | |
Κορίτσια 14 | Ειρήνη - Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α Πεύκης) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 14 | Παναγιώτης - Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Α Πεύκης) Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α Πεύκης) |
|
Κορίτσια 14 | Ναταλία Τζαφέστα (Α.Ο.Α Ηλιούπολης) Αντωνία Κούσιου (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας) |
Z' Ένωση (Ηράκλειο Ο.Α.Α):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Αθανάσιος Ζαβουργιαννός (Ηράκλειο Ο.Α.Α) | |
Κορίτσια 12 | Ευαγγελία Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας) | |
Αγόρια 16 | Δημήτριος Μπουνάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α) | |
Κορίτσια 16 | Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Αθανάσιος Ζαβουργιανός (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Ιωάννης Γαγανής (Ο.Α Σούδας) |
|
Κορίτσια 12 | Ηλιάνα Σηφάκη (Ο.Α Σούδας) Αργυρώ Αρετάκη (Ο.Α Σούδας) |
|
Αγόρια 16 | Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Ο.Α Αττικής) Στυλιανός Κόκκαλης (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας) |
|
Κορίτσια 16 | Μυρτώ Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας) Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας) |
H' Ένωση (Α.Σ Αθλοπαιδεία Νάξου):
Μονά | ||
Αγόρια 14 | Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα) | |
Κορίτσια 14 | Μαρία Κωνσταντάρα (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 14 | Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα) Ευάγγελος Βαλσάμος (Ο.Α Κερατσινίου) |
|
Κορίτσια 14 | Γεωργία Χατζηθωμά (Α.Ο.Α ΧαΪδαρίου) Δανάη - Ευθυμία Καζάκου (Ο.Α Πετρούπολης) |
Θ' Ένωση (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας & Ο.Α Πετρούπολης):
Μονά | ||
Αγόρια 12 | Μαρίνος Καρνιάτης (Ο.Α Αττικής) | |
Κορίτσια 12 | Βενετία Λέκα (Ο.Α Αθηνών) | |
Αγόρια 16 | Κωνσταντίνος Μεγαλόγιαννης (Αίολος Αλ. Ιλίου) | |
Κορίτσια 16 | Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ο.Α Χολαργού) | |
Διπλά | ||
Αγόρια 12 | Γεώργιος Χατζόπουλος (Ο.Α Κερατσινίου) Γιώργος Σίνανης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) |
|
Κορίτσια 12 | Ελένη Δαψή (Α.Σ Η Πάρνηθα) Μελίνα Αλευρά (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας) |
|
Αγόρια 16 | Θεόδωρος Κάπελλος (Α.Ο.Α Φιλοθέης) Κωνσταντίνος Μεγαλόγιαννης (Αίολος Αλ. Ιλίου) |
|
Κορίτσια 16 | Γεωργία Βασιλοπούλου (Ο.Α Ρίου) Ευγενία Μουρούτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου) |
|
Προκριματικά | ||
Αγόρια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 12 | Ολοκληρώθηκαν | |
Αγόρια 16 | Ολοκληρώθηκαν | |
Κορίτσια 16 | Ολοκληρώθηκαν |
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τρίτης (21/09) πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:
Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη πατώντας στον σύνδεσμο παρακάτω:
Προκήρυξη | ||
4ο Ε2 37ης Εβδομάδας 2021 - Προκήρυξη |
Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.