tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

Rodos Junior Tennis 2016 (pics)

E-mail Εκτύπωση

Rodos Junior Tennis 2016 (pics)

Με απόλυτη επιτυχία τελείωσε το 1ο από τα 5 τουρνουά της σειράς των RODOS JUNIOR TENNIS 2016 που πραγματοποιούνται κάθε χρόνο στο νησί μας από τους ομίλους και τις ακαδημίες τένις.

Ο Ροδιακός Όμιλος Αντισφαίρισης άνοιξε την αυλαία με ένα δυναμικό παρόν σχεδόν 230 παιδιών ηλικίας από 5 έως 16 ετών.

Ευχάριστη έκπληξη η τεράστια συμμετοχή των παιδιών στις μικρές κατηγορίες πράγμα που φανερώνει την ανάπτυξη του αθλήματος τα τελευταία χρόνια και την ανοδική μελλοντική του πορεία.

Συγκεκριμένα στην ευαίσθητη κατηγορία των αγοριών κάτω των 8 ετών οι συμμετέχοντες ήταν οι :

1 ΡΑΜΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΡΟΑ)

2 ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΡΟΑ)

3 ΣΟΡΟΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΡΟΑ)

4 ΙΑΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΡΟΑ)

5 ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΡΟΑ)

6 ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΡΟΑ)

7 ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΡΟΑ)

8 ΣΙΚΕΝΤΕΡΑΪ ΝΤΕΙΒ (ΡΟΑ)

9 ΜΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (ΡΟΑ)

10 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΡΟΑ)

11 ΧΙΑΜΠΟΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ (ΡΟΑ)

12 ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΡΟΑ)

13 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΟΑ)

14 ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΑΑΣ)

15 ΜΑΚΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡ (ΟΑΑΣ)

16 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΟΑΑΣ)

17 ΜΑΓΟΣ ΜΙΚΕΣ (ΜΑΓΟΣ)

18 ΖΕΡΒΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΜΑΓΟΣ)

19 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΟΑΠ)

20 ΔΙΑΚΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ (ΟΑΠ)

21 ΠΑΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΟΑΠ)

22 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (RTA)

23 ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (RTA)

24 ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (RTA)

25 ΚΑΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (K-TENNIS)

26 ΤΣΑΦΗΣ (K-TENNIS)

27 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΑΣΤΡΗΣ (ΜΠΟΤΣΗΣ)

28 ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (ΜΠΟΤΣΗΣ)

29 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ (ΟΑΑΣ)


Σε αυτή την κατηγορία τα παιδιά έπαιξαν σε ομίλους των τεσσάρων μεταξύ τους και οι επικεφαλής των ομίλων συνέχισαν στην δεύτερη φάση όπου στο κυρίως ταμπλό είχαμε

1ος ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΣ ΔΗΜ

2ος ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜ

3ος ΤΣΑΦΗΣ

3ος ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ



Στην ίδια κατηγορία στα κορίτσια συμμετείχαν

1

ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΡΟΑ

2

ΠΙΣΤΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΡΟΑ

3

ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ

ΡΟΑ

4

ΠΕΡΠΙΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΡΟΑ

5

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΡΟΑ

6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΡΟΑ

7

ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΑΥΓΗ

ΡΟΑ

8

ΟΘΕΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΑ

9

ΤΖΙΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΡΟΑ

10

ΤΖΙΩΡΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ

ΡΟΑ

11

ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΑΝΝΑ

ΡΟΑ

12

ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

ΡΟΑ

13

ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΡΟΑ

14

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΑΑΣ

15

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗ ΑΝΝΑ

ΟΑΑΣ

16

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΟΑΑΣ

17

ΛΑΝΔΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΜΑΓΟΣ

18

ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΓΟΣ

19

ΜΑΓΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ

ΜΑΓΟΣ

20

ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΑΠ

21

ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΑΠ

22

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΡΗΓΩ

ΟΑΠ

23

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΟΑΠ

24

ΧΑΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΑΠ

25

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ

RTA

26

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΣΕΒΗ

RTA

27

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

RTA

28

ΚΑΝΑΚΑ ΣΑΜΑΝΘΑ

K-TENNIS

29

ΜΑΝΕΤΤΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ

30

ΠΟΛΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ

1η ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΑΝΝΑ

2η ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

3Η ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

3Η ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Στην κατηγορία έως 10 ετών πορτοκαλί μπάλα

1

ΠΟΛΙΑΣ Ν

RTA

2

ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΣ Β

RTA

3

ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

RTA

4

ΤΡΕΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧ

RTA

5

ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΑΠ

6

ΜΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΑΓΟΣ

7

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΜΑΓΟΣ

8

ΠΙΠΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΑΑΣ

9

ΛΑΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΑΑΣ

10

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΑΑΣ

11

ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΡΟΑ

12

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΑ

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΟΑ

14

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΟΑ

15

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΡΟΑ

     

1ος ΠΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

2ος ΠΙΠΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3ος ΜΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

3ος ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Στα κορίτσια κάτω των 10 ετών πορτοκαλί μπάλα

1

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

RTA

2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤ.

RTA

3

ΧΑΖΙΡΗ ΤΖ

RTA

4

ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΝΑ

ΟΑΠ

5

ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΟΑΠ

6

ΣΥΡΙΜΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΟΑΑΣ

7

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΒΑΓΙΑ

ΟΑΑΣ

8

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Μ.

ΟΑΑΣ

9

ΑΡΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΡΟΑ

10

ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΡΟΑ

11

ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΡΟΑ

12

ΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΡΟΑ

13

ΝΙΚΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΡΟΑ

14

ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

ΡΟΑ

15

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΡΟΑ

1η ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2η ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

3η ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

3η ΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

Στα αγόρια εως 10 ετών πράσινη μπάλα (έμπειροι)

1

ΒΑΡΔΕΛΗΣ ΠΑΡΗΣ

ΡΟΑ

2

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧ

ΟΑΑΣ

3

ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΓΟΣ

4

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΓΟΣ

5

ΛΑΝΔΡΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ

ΜΑΓΟΣ

6

ΒΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΑΠ

7

ΜΑΛΛΙΟΥΚΗΣ ΑΝΤ

RTA

8

ΧΑΡΚΟΦΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

RTA

9

ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ

K-TENNIS

10

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

K-TENNIS

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

K-TENNIS

12

ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

K-TENNIS

13

ΜΑΝΝΕΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΜΠΟΤΣΗΣ

     

1ος ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3ος ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ

3ος ΜΑΝΝΕΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

Στα κορίτσια 10 πράσινη μπάλλα

1

ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΡΟΑ

2

ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΑΠ

3

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΑΝΝΑ

ΟΑΠ

4

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΑΠ

5

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΙΝΑ

RTA

1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΪΝΑ

2η ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

4η ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΑΝΝΑ

Στην κατηγορία των κάτω των δώδεκα ετών στα αγόρια είχαμε

1

ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΟΤΣΗΣ

2

ΚΑΝΝΙΓΚΧΑΜ ΧΡΗΣΤΟΣ

K-TENNIS

3

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

RTA

4

ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

RTA

5

ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

RTA

6

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΑΠ

7

ΤΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΑΠ

8

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΓΟΣ

9

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΓΟΣ

10

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΡΟΑ

11

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΡΟΑ

1ος ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ Μ

2ος ΠΟΥΛΑΚΗΣ Σ

3ος ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β

4ος ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Γ

Στα κορίτσια κάτω των 12 ετών

1

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΝΙΝΑ

ΜΠΟΤΣΗΣ

2

ΑΡΜΑΤΑ ΜΑΡΑ

ΟΑΠ

3

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΑΠ

4

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΡΟΑ

5

ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΡΟΑ

6

ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΚΕΛΑ

ΡΟΑ

1η ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ Ι

2η ΕΓΓΛΕΖΟΥ Ι

3η ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ Ν

4η ΑΡΜΑΤΑ Μ

Στα αγόρια 12-14 πράσινη μπάλα (αρχάριοι) συμμετείχαν οι :

1

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΟΑ

2

ΚΟΥΡΕΤΑ ΛΟΥΚΑ

ΡΟΑ

3

ΞΕΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

ΡΟΑ

4

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΑ

5

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΡΟΑ

6

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΑ

7

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΡΟΑ

8

ΔΡΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΡΟΑ

9

ΛΟΥΙΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΑ

10

ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΑΑΣ

11

ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΑΑΣ

12

ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΟΑΑΣ

13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΜΑΓΟΣ

14

ΝΤΑΣΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΟΑΠ

15

ΒΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΑΠ

16

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΟΑΠ

17

ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΑΠ

18

ΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΟΑΠ

19

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΗΣ

ΟΑΠ

20

ΧΑΛΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

RTA

21

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Κ.

RTA

22

ΜΑΛΛΙΟΥΚΗΣ ΧΑΡ

RTA

23

ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

K-TENNIS

24

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

K-TENNIS

25

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

K-TENNIS

26

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

K-TENNIS

27

ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΠΟΤΣΗΣ

28

ΡΕΪΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΑ

29

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΡΟΑ

30

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΡΟΑ

31

ΒΡΑΤΣΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΡΟΑ

32

ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΟΑ

1ος ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ Μ

2ος ΒΟΛΑΣ Μ

3ος ΧΑΛΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3ος ΡΕΪΣΗΣ Γ

Στα κορίτσια 12-14 πράσινη μπάλα (αρχάριες) συμμετείχαν:

1

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΠΟΠΗ

ΡΟΑ

2

ΠΑΠΑΣΕΒΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΑ

3

ΦΕΣΑΚΗ ΜΕΝΗ

ΡΟΑ

4

ΜΑΡΤΑΚΗ ΜΙΛΕΝΑ

ΡΟΑ

5

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΛΛΥ

ΡΟΑ

6

ΚΑΨΗ ΑΘΗΝΑ

ΡΟΑ

7

ΟΘΕΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΡΟΑ

8

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗ ΟΛΓ

ΟΑΑΣ

9

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΝ

ΟΑΑΣ

10

ΠΕΝΤΣΑ Γ.

ΟΑΑΣ

11

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΟΑΠ

12

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΟΑΠ

13

ΝΤΟΒΕΛΟΥ ΧΡ.

RTA

14

ΡΗΓΑΝΑ

RTA

15

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣ

RTA

16

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠ

RTA

17

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛ

RTA

18

ΣΦΗΚΑ ΑΝΝΑ

RTA

19

ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΚ

RTA

20

ΛΟΥΙΖΙΔΗ ΘΕΑΝΩ

ΡΟΑ

21

ΡΕΪΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΡΟΑ

22

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ

ΡΟΑ

1η ΛΟΥΪΖΙΔΗ Θ

2η ΠΕΝΤΣΑ Γ

3η ΚΑΨΗ Α

3η ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Δ

Στη δύσκολη κατηγορία των αγοριών κάτω των 14 ετών συμμετείχαν οι

1

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΡΟΑ

2

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΑ

3

ΠΡΕΝΤΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΡΟΑ

4

ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΡΧΑΝ

ΡΟΑ

5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΑ

6

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΡΟΑ

7

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΡΟΑ

8

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΡΟΑ

9

ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΟΑ

10

ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΑ

11

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΡΟΑ

12

ΟΘΕΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΑ

13

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΓΟΣ

14

ΛΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΜΑΓΟΣ

15

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΓΟΣ

16

ΑΡΜΑΤΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΟΑΠ

17

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

ΟΑΠ

18

ΚΟΥΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΑΠ

19

ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

RTA

20

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

RTA

1ος ΠΑΡΙΣΗΣ Α

2ος ΠΑΝΑΓΟΣ Η

3ος ΠΡΕΝΤΙΤΣ Μ

4ος ΚΟΥΚΙΑΣ Γ

Στα κορίτσια κάτω των 14 ετών συμμετείχαν:

1

ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΖΑ

ΡΟΑ

2

ΣΑΒΒΑΙΔΗ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΡΟΑ

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΡΟΑ

4

ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΡΟΑ

5

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΡΟΑ

6

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑ

ΟΑΑΣ

7

ΜΠΟΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΜΑΓΟΣ

8

ΚΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΑΠ

9

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

RTA

10

ΜΠΙΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

RTA

11

ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΣΥΛΕΙΑ

RTA

12

ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ Μ

RTA

13

ΝΤΟΒΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

RTA

14

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

RTA

     

1η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β

2η ΜΠΙΛΛΗ ΧΡ

3η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ Π

4η ΚΟΥΚΙΑ Μ

Στη μεγάλη κατηγορία αγόρια κάτω των 16 ετών

1

ΜΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

RTA

2

ΡΑΜΜΟΣ ΝΟΤΗΣ

RTA

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΟΣ

ΟΑΠ

4

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΑΠ

5

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΡΟΑ

6

ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΡΟΑ

7

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΡΟΑ

1ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Φ

2ος ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Π

3ος ΜΑΝΝΑΚΗΣ Χ

4ος ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Μ

Στα κορίτσια κάτω των 16 ετών συμμετείχαν:

1

ΚΩΣΤΑ ΦΩΤΗ ΑΛ.

RTA

2

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΤ

RTA

3

ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

RTA

4

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΣΟΦΙΑ

ΟΑΠ

5

ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΦΕΝΙΑ

ΡΟΑ

6

ΚΑΚΑΚΗ ΚΟΜΙΣΣΑ

ΡΟΑ

7

ΖΑΡΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ

ΡΟΑ

8

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΓΚΡΑΜΜΗ

ΡΟΑ

9

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΡΟΑ

10

ΛΑΝΔΡΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΜΑΓΟΣ

11

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΑΓΟΣ

1η ΖΑΡΑΡΗ Κ

2η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

3η ΚΑΜΠΟΥΡΗ Γ

4η ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ Σ

Η Σκυτάλη δίνεται στην K-TENNIS ACADEMY για το επόμενο τουρνουά της σειράς.

 
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση
ote nov 2016 300x80

latest-atp-videos

charitonidis-thecoach


Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση