IMG Future Stars | ΤΑΤΟΪ Club - Προκριματικά & Πρόγραμμα [21/03]

 
IMG Future Stars | ΤΑΤΟΪ Club - Προκριματικά & Πρόγραμμα [21/03]
tn team Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2022 - 1:05

Ολοκληρώθηκε η φάση των ομίλων και οι ημιτελικοί στο προκριματικό τουρνουά του IMG Future Stars που διεξάγεται στις εγκαταστάσεις του TATOI Club. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της αυριανής ημέρας (21/03) του τουρνουά.

Αποτελέσματα | Πρόγραμμα

Δείτε αναλυτικά τα ταμπλό πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Αποτελέσματα
Αγόρια  
Κορίτσια  

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Δευτέρας 21 Μαρτίου στα γήπεδα του Τατοΐου:

Πρόγραμμα
Πρόγραμμα [21/03]  

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ - GROUP A

Παναγιωτίδου Λυδία - Αρβανιτοπούλου Δάφνη-Σοφία 6-0, 6-1 
Ζήνα Χαρίκλεια - Μιχαηλίδου Αικατερίνη 6-1, 6-1
Παναγιωτίδου Λυδία - Μιχαηλίδου Αικατερίνη 6-0, 6-0
Ζήνα Χαρίκλεια - Αρβανιτοπούλου Δάφνη-Σοφία 7-6(3), 3-6 RET
Παναγιωτίδου Λυδία - Ζήνα Χαρίκλεια 6-2, 6-1
Μιχαηλίδου Αικατερίνη - Αρβανιτοπούλου Δάφνη-Σοφία 3-6, 0-6
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Παναγιωτίδου Λυδία (3-0) (GAMES: 36/40)
Αρβανιτοπούλου Δάφνη-Σοφία (2-1) (GAMES: 25/50)
Ζήνα Χαρίκλεια (1-2) (GAMES: 25/51)
Μιχαηλίδου Αικατερίνη (0-3) (GAMES: 6/42)
 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ - GROUP B
Κουκούλη Διονυσία - Καζολέα Μαρία 5-7, 2-6
Βολονάκη Κωνσταντίνα - Λιαγκριδώνη Βασιλική 4-6, 3-6
Βολονάκη Κωνσταντίνα - Καζολέα Μαρία 0-6, 3-6
Κουκούλη Διονυσία - Λιαγκριδώνη Βασιλική 4-6, 3-6
Κουκούλη Διονυσία - Βολονάκη Κωνσταντίνα 2-6, 6-2, 7-5
Λιαγκριδώνη Βασιλική - Καζολέα Μαρία 4-6, 6-4, 6-2
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Λιαγκριδώνη Βασιλική (3-0) (GAMES: 40/63)
Καζολέα Μαρία (2-1) (GAMES: 37/63)
Κουκούλη Διονυσία (1-2) (GAMES: 29/67)
Βολονάκη Κωνσταντίνα (0-3) (GAMES: 23/62)
 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Παναγιωτίδου Λυδία - Καζολέα Μαρία 6-0, 6-0

Αρβανιτοπούλου Δάφνη-Σοφία- Λιαγκριδώνη Βασιλική 1-6, 1-6
 
ΤΕΛΙΚΟΣ
Παναγιωτίδου Λυδία - Λιαγκριδώνη Βασιλική 6-1, 6-0
  

ΑΓΟΡΙΑ
 
GROUP A
Αυγέρης Αλέξανδρος - Λυκουρέσης Βασίλειος 6-1, 6-3
Λαμπράκης Κωνσταντίνος - Δράκος Κοσμάς 4-6, 0-6
Αυγέρης Αλέξανδρος - Δράκος Κοσμάς 6-3, 6-4
Λαμπράκης Κωνσταντίνος - Λυκουρέσης Βασίλειος 6-1, 7-5
Αυγέρης Αλέξανδρος - Λαμπράκης Κωνσταντίνος 6-3, 6-2
Δράκος Κοσμάς - Λυκουρέσης Βασίλειος 6-4, 6-2
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αυγέρης Αλέξανδρος (3-0) (GAMES: 36/52)
Δράκος Κοσμάς (2-1) (GAMES: 31/53)
Λαμπράκης Κωνσταντίνος (1-2) (GAMES: 22/52)
Λυκουρέσης Βασίλειος (0-3) (GAMES: 19/51)
 

GROUP B
Μοτσάκος Ιωάννης - Χατζηνικολάου Ιορδάνης 6-4, 6-3
Αφρουδάκης Χρήστος - Καρούσος Χριστόφορος 6-3, 6-4
Αφρουδάκης Χρήστος -  Χατζηνικολάου Ιορδάνης 7-5, 6-7(4), 6-3
Μοτσάκος Ιωάννης - Καρούσος Χριστόφορος 6-4, 6-1
Μοτσάκος Ιωάννης - Αφρουδάκης Χρήστος 6-4, 2-6, 1-6
Καρούσος Χριστόφορος - Χατζηνικολάου Ιορδάνης 6-3, 7-5
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αφρουδάκης Χρήστος (3-0) (GAMES: 47/78)
Μοτσάκος Ιωάννης (2-1) (GAMES: 33/61)
Καρούσος Χριστόφορος (1-2) (GAMES: 25/57)
Χατζηνικολάου Ιορδάνης (0-3) (GAMES: 30/63)
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Αυγέρης Αλέξανδρος - Μοτσάκος Ιωάννης 6-3, 6-0
Δράκος Κοσμάς - Αφρουδάκης Χρήστος 0-6, 1-6
 
ΤΕΛΙΚΟΣ
Αυγέρης Αλέξανδρος - Αφρουδάκης Χρήστος 6-2, 6-2
 
 

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.