tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

3ο Ε2 | 30ης Εβδομάδας - Τελικά Αποτελέσματα (pics) (Update)

E-mail Εκτύπωση

2o e2 2020 3
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα και πλούσιο φωτογραφικό υλικό του 3ο Ε2 2020, 30ης εβδομάδας, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις ενώσεις, Α', Γ, Δ', Ε', Ζ', ΙΑ' και ΣΤ'.

Τελευταία Ενημέρωση: 28 Ιουλίου, 05:30

Α Ένωση | Γ' Ένωση | Δ' Ένωση | Ε' Ένωση | Ζ' Ένωση | ΙΑ' Ένωση | ΣΤ' Ένωση

A' Ένωση (Ο.Α Αλεξανδρούπολης)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Νικόλαος Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Αλεξάνδρα Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Αλέξανδρος Βασιλειάδης (Σ.Α Σερρών)
Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Αλεξάνδρα Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Μερόπη - Μαρία Μπατζή (Α.Σ Ακαδ. Πρωταθλ. Πευκων)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακή 26 Ιουλίου 2020 για την Α' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Αλεξανδρούπολης (26/07)

Γ' Ένωση (Ο.Α Λιτόχωρου & Ο.Α Βέροιας)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Απόστολος Τζιμκας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Μελίνα Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αντώνης Μίζιος (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Σωτηρία Κατσαλή (Α.Ο.Α Ποσειδών ΘΕΣ)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Γαβριήλ Χατζηνάσιος (Α.Ο.Α Οι Ρακέτες)
Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Α.Σ Ακαδ. Πρωταθλ Πευκων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μελίνα Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Ελένη Καλφοπούλου (Ο.Α Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Απόστολος Γραμματικούλης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
Αντώνης Μίζιος (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Ευγενία Σίσκου - Στρατηλάτη (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
Μονά
Προκριματικό Ταμπλό
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της   Κυριακή 26 Ιουλίου 2020 για την Γ' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Λιτόχωρου (26/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Βέροιας (25/07)

 

Δ' Ένωση (Ο.Α Άρτας)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ιωάννης Κουτσογιάννης (Ο.Α Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ναταλία Γκαρτζόνικα (Ακαδ. Αντισφ. Ιωαννίνων)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Στέφανος Πουρναρόπουλος (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Άγγελος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Νικολία - Λεμονιά Πασχούδη (Ο.Α Μαγνησίας)
Φωτεινή Καφέ (Ο.Α Καστοριάς Κελετρον)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακή 26 Ιουλίου 2020 για την Δ' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Άρτας (26/07)

Ε' Ένωση (Φθιωτικός Ο.Α)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Άλκης Μιχαλακόπουλος (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Χριστόφορος Μανόπουλος (Φθιωτικός Ο.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Βασιλική Τρίγκα (Φθιωτικός Ο.Α)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12
Αλέξανδρος Νούλας (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
Ιωάννης Νικητάκης (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γεώργιος Δούσκος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Χριστόφορος Μανόπουλος (Φθιώτικός Ο.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Αλεξάνδρα Μάγια (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Ρήγα Κορνηλία (Φθιωτικός Ο.Α)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Σάββατο 25 Ιουλίου 2020 για την Ε' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Φθιωτικός Ο.Α (25/07)

Ζ' Ένωση (Ο.Α Σούδας, Ο.Α Χανιών & Ακαδημία Αντισφαίρισης Χανίων)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Έκτορας Τσατσάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Μελιτίνη Γεροστάθη (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ευστραθία Βογιατζάκη (Ο.Α Σούδα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γεώργιος Χαϊδεμένος (Α.Ο Πεύκης Tie Break)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Έκτορας Τσατσάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Παναγιώτης - Μανούσος Φανδριδάκης (Ο.Α Σούδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Αιμιλία Πάντου (Γ.Α.Σ Γουρνών)
Μελετίνη Γεροστάθη (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Δημήτριος Μπουνάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Σπυρίδων Καρακώστας (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μυρτώ Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας)
Ευαγγελία - Ελένη Λαμπράκη (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αναστάσιος Μανδαλενάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Γεώργιος Χαϊδεμένος (Α.Ο Πεύκης Tie Break)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πέρνηθα)
Δήμητρα Γεωργακοπούλου (Α.Σ Η Πάρνηθα)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακή 26 Ιουλίου 2020 για την Ζ' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Σούδας (26/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Χανιών (26/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ακαδημία Αντισφαίρισης Χανίων (25/07)

 

ΙΑ' Ένωση (Ο.Α Γλυφάδας & Α.Ο.Α Ηλιούπολης)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Οδυσσέας Γελαδάρης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Χρυσοπηγή - Ιωάννα Παπαδιονυσίου (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γεώργιος Δαριβάκης - Κατέμπ (Ο.Α Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α 3 Βήτα)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Ευστάθιος Τσαμπούρης (Ο.Α Πετρούπολης)
Ευάγγελος Βάλσαμος (Ο.Α Κερατσινίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Μαριτίνα Αντωνιουδάκη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Βενετία Λέκα (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ανδρέας Λοϊζάς (Ο.Α Αθηνών)
Νικόλαος Μπακιρτζής (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία Τσιρώνη (Ο.Α 3 Βήτα)
Ευγενία Μουρούτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Μονά
Προκριματικό Ταμπλό
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακή 26 Ιουλίου 2020 για την ΙΑ' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γλυφάδας (26/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Ηλιούπολης (26/07)

 

ΣΤ' Ένωση (Ο.Α Καλαμάτας)

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Νικόλαος Ασφής (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Παγώνα Μιχαηλίδη (Ο.Α Κερατσινίου)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Γεώργιος Καταπόδης (Α.Ο.Α Πατρών)
Γεώργιος Δημητρίου (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Δανάη - Ευθυμία Καζάκου (Ο.Α Πετρούπολης)
Χρυσούλα Παπαδοπούλου (Α.Ο.Α Πατρών)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Σάββατο 25 Ιουλίου 2020 για την ΣΤ' Ένωση, πατώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Καλαμάτας (25/07)

 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση