3ο Ε2 | 28ης εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα

 
Απονομή των νικητών στους αγώνες που φιλοξενήθηκαν στον Α.Ο.Α Ηλιούπολης (ΙΑ' Ένωση)
Απονομή των νικητών στους αγώνες που φιλοξενήθηκαν στον Α.Ο.Α Ηλιούπολης (ΙΑ' Ένωση)
tn team Δευτέρα, 18 Ιουλίου 2022 - 1:45

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα και τους νικητές από το 3ο Ε2 της 28ης εβδομάδας 2022, το οποίο ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις Γ', Ε' και ΙΑ' Ενώσεις.


Αποτελέσματα | Πρόγραμμα | Προκήρυξη


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Γ' Ένωση (Ο.Α Λιτόχωρου, Ο.Α Βέροιας & Ο.Α Γιαννιτσών):

Μονά
Αγόρια 12 Νοέλ Πέτερ-Γιοβάντσης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
Κορίτσια 12 Χριστιάνα Χριστοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης)
Αγόρια 14 Έκτορας Τσατσάκης (Π.Ο Ηρακλείου)
Κορίτσια 14 Δήμητρα-Αλκμήνη Παπαβασιλείου (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)
Αγόρια 16 Σπυρίδων Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Ποσειδών Θεσ.)
Κορίτσια 16 Ειρήνη-Μαρία Τσακίρη (Ο.Α Λέσβου)
Διπλά
Αγόρια 12 Γεώργιος Σταμάτης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
Ιορδάνης Χατζηνικολάου (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 12 Χριστιάνα Χριστοπούλου (Σ.Α Μεσσήνης)
Χαρίκλεια Ζήνα (Α.Σ.Α Παμβώτις Ιωαννίνων)
Αγόρια 14 Αλέξανδρος Αυγέρης (Α.Ο.Α Αμπελ. Μελεμένης)
Ιάσων Ροβάς (Α.Ο Τατοϊου)
Κορίτσια 14 Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Μαρία Άνδρα (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Αγόρια 16 Αντώνης Μπαλτατζής (Ο.Α Λαγκαδά Θεσ.)
Γεώργιος Οσιπίδης (Α.Ο.Α Σταυρούπολης Ίφιτος)
Κορίτσια 16 Ναταλία Μπάτσιου (Ο.Α Νέστωρας Γιαννιτσών)
Ειρήνη-Μαρία Τσακίρη (Ο.Α Λέσβου)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν

 

Ε' Ένωση (Φθιωτικός Ο.Α):

Μονά
Αγόρια 12 Νικόλαος Μπικής (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Κορίτσια 12 Ηλιάνα Μύθη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Αγόρια 14 Παναγιώτης-Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Κορίτσια 14 Ευθυμία Πετσούλα (Α.Σ.Α Γρεβενών)
Αγόρια 16 Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός Ο.Α)
Κορίτσια 16 Βασιλική Γορανίτη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Διπλά
Αγόρια 12 Νικόλαος Μπικής (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Βασίλειος Τζιούμης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Κορίτσια 12 Βασιλική Τσαντίλη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Εμμέλεια Μάγου (Ροδιακός Ο.Α)
Αγόρια 14 Χρήστος Φορτώσης (Α.Ο.Α Πατρών)
Γεώργιος Μιταλάς (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Κορίτσια 14 Ελευθερία Τσιγαρίδα (Ο.Α Βούλας)
Μαρία Σινάνη (Ο.Α Σούδας)
Αγόρια 16 Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός Ο.Α)
Κωνσταντίνος Δημητρίου (Ο.Α Αττικής)
Κορίτσια 16 Καλομοίρα Ράλλη (Ο.Α Αθηνών)
Ελένη Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν

 

ΙΑ' Ένωση (Ο.Α Χολαργού, Α.Ο.Α Ηλιούπολης & Ο.Α Γουδή):

Μονά
Αγόρια 12 Γεράσιμος Κουτσογιώργος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 12 Δανάη Μαργαρίτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Αγόρια 14 Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Κορίτσια 14 Ειρήνη-Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Αγόρια 16 Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών)
Κορίτσια 16 Ελένη Τσέτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Διπλά
Αγόρια 12 Χριστόφορος Καρούσος (Ο.Α Κερατσινίου)
Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων)
Κορίτσια 12 Ιωάννα Ξυδά (Ο.Α Βούλας)
Διονυσία Κουκούλη (Ο.Α Βούλας)
Αγόρια 14 Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Παρασκευάς Πασσάς-Χρήστου (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
Κορίτσια 14 Ειρήνη-Ραφαέλα Καναβαράκη (Α.Ο.Α & Α. Πεύκης)
Βασιλική Μιχαλοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας)
Αγόρια 16 Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Ο.Α Αττικής)
Στυλιανός Κόκκαλος (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας)
Κορίτσια 16 Ελένη Τσέτσου (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Σταυρούλα Καμπά (Ο.Α Γουδή)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν

 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της τελευταίας ημέρας του 3ου Ε2 ανά όμιλο, ακολουθώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα:
Ο.Α Λιτόχωρου (17/07)
Ο.Α Βέροιας (16/07)
Ο.Α Γιαννιτσών (16/07)
Φθιωτικός Ο.Α (17/07)
Ο.Α Χολαργού (17/07)
Α.Ο.Α Ηλιούπολης (17/07)
Ο.Α Γουδή (17/07)

 


ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Προκήρυξη
3ο Ε2 28ης Εβδομάδας 2022 - Προκήρυξη

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.