1ο Ε3 | 23η Εβδομάδα 2021 - Τελικά Αποτελέσματα

 
1ο Ε3 | 23η Εβδομάδα 2021 - Τελικά Αποτελέσματα
Ilioupolis Tennis Club (Facebook)
tn team Τετάρτη, 16 Ιουνίου 2021 - 1:09

Το πρώτο εθνικό πρωτάθλημα Ε3 είναι γεγονός. Δείτε τα Τελικά αποτελέσματα του Ε3 της 23ης Εβδομάδας 2021, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις Δ', Ζ', Ε', ΣΤ', Η', ΙΑ' και Θ' Ενώσεις

Τελευταία Ενημέρωση: 16 Ιουνίου, 00:50


Δ' Ένωση | Ζ' Ένωση | Ε' Ένωση | ΣΤ' Ένωση | Η' Ένωση | ΙΑ' Ένωση | Θ' Ένωση


 

Δ' Ένωση (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Βασίλειος Δερματάς (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)
Κορίτσια 12  Δήμητρα - Αλκμήνη Παπαβασιλείου (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)
Αγόρια 16  Ιωάννης Παπαπάνος (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)
Κορίτσια 16  Ουρανία Σφριντζέρη (Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας)

 

 

Ζ' Ένωση (Ηράκλειο Ο.Α.Α) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Κωνσταντίνος Λαμπράκής (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Κορίτσια 12  Αργυρώ Αρετάκη (Ο.Α Σούδας)
Αγόρια 16  Γεώργιος Κοκκινάκης (Ο.Α Σούδας)
Κορίτσια 16  Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας)

 

Φωτογραφίες:

 

 

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της Ζ' Ένωσης στα γήπεδα του Ηράκλειο Ο.Α.Α την Κυριακή 13 Ιουνίου

 

Ε' Ένωση (Α.Σ.Α Λάρισας) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Δημήτριος Μπίρης (Ο.Α Μαγνησίας)
Αγόρια 16  Ιωάννης Κουτσογιάννης (Ο.Α Μαγνησίας)
Κορίτσια 16  Μαριάνθη Χριστοφορίδου (Ο.Α Μαγνησίας)

 

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της Ε' Ένωσης στα γήπεδα του Α.Σ.Α Λάρισας την Κυριακή 13 Ιουνίου

 

ΣΤ' Ένωση (Α.Ο.Α Πατρών) [23ης Εβδομάδας]:

Μονά
Αγόρια 12  Σπυρίδων Μπενετάτος (Α.Ο.Α Πατρών)
Κορίτσια 12  Βασιλική Μιχαλοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας)
Αγόρια 16  Θεμιστοκλής Τζουτζόπουλος (Ο.Α Κορίνθου)
Κορίτσια 16  Γεωργία Βασιλοπούλου (Ο.Α Ρίου)

 

Φωτογραφίες:

 

 

Η' Ένωση (Α.Ο Βάρης Αναγύρους) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Κωνσταντίνος -Λουκάς Μπερνίτσας (Α.Ο Τατοΐου)
Κορίτσια 12  Μαρίνα Γιαννακοπούλου (Ο.Α Αθηνών)
Αγόρια 16  Ανδρέας Πολυχρονόπουλος (Α.Ε Πόρτο Ράφτη)
Κορίτσια 16  Καλομοίρα Ράλλη (Α.Ο.Α Υελού)

 

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της Η' Ένωσης στα γήπεδα του Α.Ο Βάρης Αναγύρους την Δευτέρα 14 Ιουνίου.

 

ΙΑ' Ένωση (Α.Ο.Α Ηλιούπολης) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Δημήτρης Μαλάνος (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 12  Δανάη Μαργαρίτη (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Αγόρια 16  Αριστοτέλης Θεοχάρης (Α.Ν.Ο Γλυφάδας)
Κορίτσια 16  Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ο.Α Χολαργού)

 

Φωτογραφίες:

 

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της ΙΑ' Ένωσης στα γήπεδα του Α.Ο.Α Ηλιούπολης την Δευτέρα 14 Ιουνίου.

 

Θ' Ένωση (Ο.Α Πετρούπολης) [23η Εβδομάδα]:

Μονά
Αγόρια 12  Ιωάννης Μοτσάκος (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Κορίτσια 12  Μαρία - Αθανασία Αναστασοπούλου (Α.Α Αιγάλεω)
Αγόρια 16  Κωνσταντίνος Μεγαλογιάννης (Αίολος Αλ. Ιλίου)
Κορίτσια 16  Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)

 

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της Θ' Ένωσης στα γήπεδα του Ο.Α Πετρούπολης την Δευτέρα 14 Ιουνίου.

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.