4ο Ε2 | 37ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα

 
4ο Ε2 | 37ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα
tn team Τρίτη, 20 Σεπτεμβρίου 2022 - 23:24

Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα του 4ου Ε2 της 37ης Εβδομάδας 2022 το οποίο ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις, Β', Ζ', Θ', Α', ΣΤ', Η', Ενώσεις και στους ομίλους των, Ο.Α Σούδας, Ο.Α Κουφαλίων, Ο.Α Ρεθύμνου, Ο.Α Χαλκίδας, Α.Α Δράμας, Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών και Α.Σ Αθλοπαιδεία Νάξου, από 16 έως 20 Σεπτεμβρίου.

Αποτελέσματα | Πρόγραμμα | Προκήρυξη

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Β' Ένωση (Ο.Α Κουφαλίων):

Μονά
Αγόρια 12 Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων)
Κορίτσια 12 Αντωνία - Αναστασία Παπαγαπητού (Ροδιακός Ο.Α)
Αγόρια 16 Απόστολος Τζίμκας (Ο.Α Λαγκαδά)
Κορίτσια 16 Ναταλία Μπάτσιου (Ο.Α Νέστωρας Γιαννητσών)
Διπλά
Αγόρια 12 Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων)
Χριστόφορος - Αθανάσιος Βασιλάκης (Α.Ο.Α Παπάγου)
Κορίτσια 12 Αντωνία - Αναστασία Παπαγαπητού (Ροδιακός Ο.Α)
Ειρήνη Μπεκιάρη (Ροδιακός Ο.Α)
Αγόρια 16 Απόστολος Τζίμκας (Ο.Α Λαγκαδά)
Νικόλαος - Ιορδάνης Κίτσιος (Α.Σ.Α Πανοράματος Πυλαίας)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν

 

Ζ' Ένωση (Ο.Α Σούδας & Ο.Α Ρεθύμνου):

Μονά
Αγόρια 12 Στυλιανός Ξενικάκης (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας)
Κορίτσια 12 Βασιλίνα Πανταζοπούλου (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Αγόρια 16 Γεώργιος Μιτάλας (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Κορίτσια 16 Γεωργία Λαγουδάκη (ΤΕΝ Ακαδ. Κρήτης)
Διπλά
Αγόρια 12 Στυλιανός Ξενικάκης (Γ.Σ Λιβυκός Ιεράπετρας)
Γεώργιος Αποστολάκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Αγόρια 16 Ιάσων Φούκας (Ο.Α Αθηνών)
Γεώργιος Μιτάλας (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Κορίτσια 16 Δήμητρα Παπασταύρου (Ο.Α Αθηνών)
Μαριτίνα Αντωνιουδάκη (Ο.Α Αθηνώ)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν

 

Θ' Ένωση (Ο.Α Χαλκίδας):

Μονά
Αγόρια 12 Κοσμάς Δράκος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 12 Κωνσταντίνα - Αντιγόνη Σιδηροπούλου (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Αγόρια 16 Κωνσταντίνος Δημητρίου (Ο.Α Αττικής)
Κορίτσια 16 Μελίνα Ζουμπουλάκη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Διπλά
Αγόρια 12 Κοσμάς Δράκος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Πέτρος Χατζόπουλος (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Κορίτσια 12 Κωνσταντίνα Βολονάκη (Α.Ο.Α Αττικός Ήλιος)
Μυρτώ Μπόρση (Α.Ο.Α Υελού)
Αγόρια 16 Αθανάσιος Κακουρίδης (Αρκαδικός Ο.Α Άτλας)
Νικόλαος Ζάχος (Α.Ο.Α & Α Πεύκης)
Κορίτσια 16 Μελίνα Ζουμπουλάκη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν

 

A' Ένωση (Α.Α Δράμας):

Μονά
Αγόρια 14  Ραφαήλ - Αντώνιος Γακόπουλος (Σ.Α Καστοριάς Πρωτέας)
Κορίτσια 14 Ευθυμία Πέτσουλα (Α.Σ.Α Γρεβενών)
Διπλά
Κορίτσια 14 Κλεοπάτρα Μπερμπερίδου (Σ.Α Δράμας)
Μελίνα Παπαγεωργίου (Α.Ο.Α Φιλοθέης)

 

ΣΤ' Ένωση (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών):

Μονά
Αγόρια 14 Κωνσταντίνος Παπαναστασίου (Α.Ο.Α Παπάγου)
Κορίτσια 14 Βασιλική Μιχαλακοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας)
Διπλά
Αγόρια 14 Άγγελος Καούνης (Α.Ο.Α Αττικός Ήλιος)
Μιχαήλ - Άγγελος Τσίχλης (Α.Ε Πόρτο Ράφτη)
Κορίτσια 14 Βασιλική Μιχαλοπούλου (Ο.Α Καλαμάτας)
Μελίνα Αλευρά (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)

 

Η' Ένωση (Α.Σ Αθλοπαιδεία Νάξου):

Μονά
Αγόρια 14  Πολύβιος Αφρουδάκης (Ο.Α Βούλας)
Κορίτσια 14 Αναστασία Μπαρμπαρούση (Ο.Α Άτλας)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τρίτης 20 Σεπτεμβρίου του 4ου Ε2 ανά όμιλο, ακολουθώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα:
Ο.Α Κουφαλίων (20/09)
Ο.Α Σούδας (19/09)
Ο.Α Ρεθύμνου (19/09)
Ο.Α Χαλκίδας (20/09)
Α.Α Δράμας(20/09)
Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών (19/09)

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Προκήρυξη
3ο Ε2 37ης Εβδομάδας 2022 - Προκήρυξη

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.