5ο Ε2 | 43ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες (pics+vid)

 
5ο Ε2 | 43ης Εβδομάδας 2022 - Τελικά Αποτελέσματα & Φωτογραφίες (pics+vid)
tn team Πέμπτη, 03 Νοεμβρίου 2022 - 0:11

Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφίες του 5ου Ε2 της 43ης εβδομάδας 2022, το οποίο ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις Α', ΣΤ', Η' (Α/Κ 12-16) και Β', Ζ', Θ' (Α/Κ 14) Ενώσεις.

Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Βίντεο Πρόγραμμα | Προκήρυξη

Δείτε τα αποτελέσματα του 5ου Ε2 της 43ης Εβδομάδας 2022:

Α' Ένωση (Πανθρακικός Ο.Α Κομμοτηνής & Α.Α Δράμας):

Μονά
Αγόρια 12 Βασίλειος Λυκουρέσης (Ο.Α Πεταλούδων)
Κορίτσια 12 Κωνσταντίνα Βολονάκη (Α.Ο.Α Αττικός Ήλιος)
Αγόρια 16 Ορέστης Σιάρκος (Σ.Α Σερρών)
Κορίτσια 16 Ναταλία Μπάτσιου (Ο.Α Νέστωρας Γιαννιτσών)
Διπλά
Αγόρια 12 Νικόλαος Αγγλόπουλος (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
Κωνσταντίνος Θεοδοσιάδης (Ο.Α Λιτόχωρου)
Κορίτσια 12 Μελίνα Γανίτη (Πανθρακικός Ο.Α Κομμοτηνής)
Κωνσταντίνα - Μαρία Παπαδοπούλου (Ο.Α Βόλου)
Αγόρια 16 Αντώνης Μπαλτζατζής (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κωνσταντίνος Μπουκουβάλας (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Κορίτσια 16 Κλεοπάτρα Μπερμπερίδου (Σ.Α Δράμας)
Ελένη Χατζηαβραάμ (Α.Ο.Α Πρωταθλ Καβάλας)

 

ΣΤ' Ένωση (A.Ο.Α Πατρών & Ο.Α Ρίου):

Μονά
Αγόρια 12 Βασίλειος Τζιούμης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Κορίτσια 12 Μαρία Καζολέα (Ο.Α Καλαμάτας)
Αγόρια 16 Γρηγόρης Μαλεβίτης (Α.Ο.Α Πατρών)
Κορίτσια 16 Βασιλική Γορανίτη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Διπλά
Αγόρια 12 Αναστάσιος Αγγελόπουλος (Ζευς Π.Α.Ο Κορίνθου)
Βασίλειος Τζιούμης (Α.Ε.Τ Νίκη Πατρών)
Κορίτσια 12 Κωνσταντίνα Δημητρακοπούλου (Ο.Α Λαγκαδά ΘΕΣ)
Χριστίνα Τζεβελέκου (Α.Ο.Α Αστέρας ΘΕΣ)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν

 

Η' Ένωση (Α.Κ.Α Μαραθώνα):

Μονά
Αγόρια 12 Κοσμάς Δράκος (Α.Ο.Α Φιλοθέης)
Κορίτσια 12 Βασιλική Τσαντίλη (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Αγόρια 16 Κωνσταντίνος Δημήτρης (Ο.Α Αττικής)
Κορίτσια 16 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
Διπλά
Αγόρια 12 Παναγιώτης Δήμας (Α.Κ.Α Μαραθώνα)
Αθανάσιος Ξηρόταγαρος (Α.Ο.Α & Α Πεύκης)
Κορίτσια 12 Δάφνη - Σοφία Αρβανιτοπούλου (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Ελένη Ταρασιάδη (Ο.Α Βούλας)
Αγόρια 16 Φώτης Σκαλτσογιάννης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Παναγιώτης - Γεράσιμος Γραμματικάκης (Α.Ο.Α & Α Πέυκης)
Κορίτσια 16 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
Μαρία Ηλιοπούλου (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
Προκριματικά
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν

 

Β' Ένωση (Ο.Α Κιλκίς):

Μονά
Αγόρια 14 Θησέας Σιδεράκος (Α.Σ Ορφέας Λάρισας)
Κορίτσια 14 Λυδία Παναγιωτίδου (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Διπλά
Αγόρια 14 θησέας Σιδεράκος (Α.Σ Ορφέας Λάρισας)
Αλέξανδρος Παπανίκος (Σ.Α Σερρών)
Κορίτσια 14 Αλεξάνδρα Κλαρουμενού (Ο.Α Μαγνησίας)
Ελισσάβετ Μελαχροινού (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)

 

Ζ' Ένωση (Ο.Α Σούδας):

Μονά
Αγόρια 14 Έκτορας Τσατσάκης (Π.Ο Ηρακλείου)
Κορίτσια 14 Ευαγγελία Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας)
Διπλά
Αγόρια 14 Κωνσταντίνος Λαμπράκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Αθανάσιος Ζαβουργιάνος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Κορίτσια 14 Ευαγγελία Πρωιμάκη (Ο.Α Σούδας)
Γεωργία Καστρινάκη (Ο.Α Σούδας)

 

Θ' Ένωση (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας):

Μονά
Αγόρια 14 Ευστάθιος Τσαμπούρης (Ο.Α Πετρούπολης)
Κορίτσια 14 Μελίνα Αλευρά (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
Διπλά
Αγόρια 14 Αντώνιος Μαλαβαζός (Α.Ο Τατοΐου)
Κωνσταντίνος Παπαναστασίου (Α.Ο.Α Παπάγου)
Προκριματικά
Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

 

ΒΙΝΤΕΟ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Τρίτης 1 Νοεμβρίου του 5ου Ε2 ανά όμιλο, ακολουθώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα:
Πανθρακικός Ο.Α Κομοτηνής (31/10)
Α.Α Δράμας (31/10)
Α.Ο.Α Πατρών (01/10)
Ο.Α Ρίου (01/10)
Ο.Α Σούδας (31/10)
Α.Κ.Α Μαραθώνα (01/11)
Ο.Α Κιλκίς (01/11)
Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας (01/11)

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Προκήρυξη
5ο Ε2 43ης Εβδομάδας 2022 - Προκήρυξη

 

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.