Patras Junior 2022 | TE U12 | Τελικά Αποτελέσματα (pics)

 
Patras Junior 2022 | TE U12 | Τελικά Αποτελέσματα (pics)
tn team Παρασκευή, 17 Ιουνίου 2022 - 15:38

Η Λυδία Παναγιωτίδου αναδείχθηκε πρωταθλήτρια σε μονά και διπλά στα κορίτσια, ενώ ο Ράφα Παγώνης κατέκτησε τον τίτλο στα μονά των αγοριών. Δείτε όλους τους νικητές, τα τελικά αποτελέσματα και φωτογραφίες από το διεθνές τουρνουά της Tennis Europe "Patras Junior", που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στα γήπεδα της Α.Ε.Τ. Νίκη Πατρών.

 


Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Πρόγραμμα | Λίστες Αποδοχής | Προκήρυξη | Σχετικά Νέα


ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Μονά
Αγόρια 12 Ράφα Παγώνης (Ελλάδα)
Κορίτσια 12 Λυδία Παναγιωτίδου (Ελλάδα)
Διπλά
Αγόρια 12 Μιχαήλ Άγγελος Βραχίμης (Κύπρος)
Βασίλης Βραχίμης (Κύπρος)
Κορίτσια 12 Λυδία Παναγιωτίδου (Ελλάδα)
Άντρεα Γεωργίου Παπακυριακού (Κύπρος)
Φάση ομίλων - Αγόρια
Φάση ομίλων - Group A Νικόλαος Μπικής (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group B Ιωάννης Μοτσάκος (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group C Κωνσταντίνος Λαμπράκης (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group D Ιορδάνης Χατζηνικολάου (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group E Σπυρίδων Σιούτας (Σουηδία)
Φάση ομίλων - Group F Lucas Ariel Herrera Sanchez (Γερμανία)
Φάση ομίλων - Group G Ραφαήλ Παγώνης (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group H Camelot Carnello (ΗΠΑ)
Φάση ομίλων - Κορίτσια
Φάση ομίλων - Group A Hermione Korpanec Davies (Μεγάλη Βρετανία)
Φάση ομίλων - Group B Isabella Johri (Ιταλία)
Φάση ομίλων - Group C Αργυρώ Αρτσίτα (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group D Λυδία Παναγιωτίδου (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group E Χαρίκλεια Ζήνα (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group F Βασιλική Λιαγκριδώνη (Ελλάδα)
Φάση ομίλων - Group G Aleksandra Barmicheva (Ρωσία)
Φάση ομίλων - Group H Χριστιάνα Χριστοπούλου (Ελλάδα)
Προκριματικά Μονών
Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν

 


ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ


Λυδία Παναγιωτίδου, πρωταθλήτρια σε μονά και διπλά στα κορίτσια U12


Ράφα Παγώνης, πρωταθλητής στα μονά αγοριών U12


Ράφα Παγώνης (1η θέση μονό αγοριών), Λυδία Παναγιωτίδου (1η θέση μονό-διπλό κοριτσιών) και Ιορδάνης Χατζηνικολάου (2η θέση μονό αγοριών)


Ράφα Παγώνης και Ιορδάνης Χατζηνικολάου (τελικός μονό αγοριών)

 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Δείτε το πρόγραμμα και τα τελικά αποτελέσματα ανά ημέρα, ακολουθώντας τους παρακάτω συνδέσμους:

Πρόγραμμα
Παρασκευή 17 Ιουνίου
Πέμπτη 16 Ιουνίου
Τετάρτη 15 Ιουνίου
Τρίτη 14 Ιουνίου
Δευτέρα 13 Ιουνίου
Κυριακή 12 Ιουνίου
Σάββατο 11 Ιουνίου

 


ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟΔΟΧΗΣ:

Λίστες Αποδοχής
Λίστες Αποδοχής

 


ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ:

Προκηρύξη
Patras Junior - Tennis Europe

 


ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΑ

1ος τίτλος σε Tennis Europe για τον Παγώνη στην Πάτρα

Πρωταθλήτρια σε μονά και διπλά η Παναγιωτίδου στην Πάτρα

Google News Ακολουθήστε το tennisnews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από το Τένις στην Ελλάδα.